Перейти до змісту

Продам дзеркальну плівку для Iphone


snikey

Рекомендовані повідомлення

Ти що 50 грн , я дзеркальні плівки по 35 грн.продавав з Америки =)

Кому треба,то звертайтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я твій айфон за 200-250 доларів з доставкою можу купити, і продати за 300-350.

А ти за 430$ продаєш. Дуже розумний? **дуй в свою тему і продавай, що хочеш

Прошу адмінів видалити флуд, нижчевказаний, і мій, звичайно :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абсолютно з тобою згоден !!! цей артурчик взагалі офігел

думає що усі тут тупі як валянкі тільки він розумний думає що скосить 200 баксів навару, з телефону та ще й відкрито бреше усім

треба гнать його в шию звідси щоб духу не було А на те що писало тобі те нещастя то ти не зважай бреше він на чому світ стоїть, продавав він прості плівки які в нас коштують 15грн за 35грн ніякі вони там не дзеркальні одну може відсили мав і то наклеїв на свій тел. Якщо твоя плівка дзеркальна з розмірами на афоню то сміливо можеш продавати і не зважати на того лапшиста вухатого бо коштує вона в районі 40-50грн. Успіхів тобі в продажі, І якщо ще будуть тобі писать такі подобні до артурчика(на_й0_бщіка) то посилай їх подалі бо думають що найхітріші серед всіх

вибачаюсь за те що тему засмітчую своїм повідомленням просто уже все це відкрите намахування людей реально задовбало

вже на борді на кожному кроці зустрічається людей вважають тупими вівцями !!!

:0003::mdr::P:mdr:

:angry::angry2::angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-да-да...я продав 8 дзеркальних плівок..просто..мені засмічують тему..а на рахунок ціни до мого айфона,

то ти неправий я його сам купив за стільки , за скільки продаю , трішки дешевше!

А на рахунок "sanches" ти бачу тут занадто крутий :90: , як мені писати єрунду , то ти вмієш!

Не в обіду "snikey" я просто сказав ціну за яку я їх продавав ось і все )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...