Перейти до змісту

Продажа продукции из дерева


Million

Рекомендовані повідомлення

Предприятие на постоянной основе производит и продает продукцию из дерева: вагонку, доску пола, обрезную и необрезную свежепиленую и сухую доску, брус, столярную доску, калиброванные заготовки. Возможны персональные заказы.

Породы, имеющиеся в наличии: сосна, ольха, дуб, ясень, осина, береза.

Детальная информация по размерам и ценам, а также контактный номер телефона - в прикрепленном документе.

post-5373-1278108358,57_thumb.jpg post-5373-1278108375,11_thumb.jpg post-5373-1278108396,86_thumb.jpg

Прайс.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Если у кого-то есть вопросы относительно продукции - можете задавать их в этой теме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

В яку ціну підлогова дошка, на сьогоднішній день? Мінімальна площа для замовлення, термін виготовлення? При якій температурі, вологості краще вкладати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що ТС не швидко відповість (Активность: Offline 06 сер 2011 22:20). Влітку замовляв підлогу в іншому місці 21 м2, з лагами, дошка 40 мм, сосна - обійшлось в приблизно 3500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що ТС не швидко відповість (Активность: Offline 06 сер 2011 22:20). Влітку замовляв підлогу в іншому місці 21 м2, з лагами, дошка 40 мм, сосна - обійшлось в приблизно 3500 грн

В прайсі є телефон

Контактний номер телефону – 099 20 32 8 32
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що ТС не швидко відповість (Активность: Offline 06 сер 2011 22:20). Влітку замовляв підлогу в іншому місці 21 м2, з лагами, дошка 40 мм, сосна - обійшлось в приблизно 3500 грн

По-моєму, дорого 167 грн/м2 (навіть з врахуванням лаг). :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, дорого 167 грн/м2 (навіть з врахуванням лаг). :_09:

Зважаючи на якість підлоги якою я доречі дуже задоволений (гарна свіжа деревина, без синеви та випадаючих сучків, добре просушена), то я б не сказав що вже так дорого. Зайдіть в якийсь будівельний гіпермаркет і будете ще більше вражені їхніми цінами на ті дрова, що там продають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, дорого 167 грн/м2 (навіть з врахуванням лаг).

спиляй, привези, виріж доску, висуши її 1-2 роки і ше не кожна доска піде... а потім підрахуй.... і побачиш дорого це все чи норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
По-моєму, дорого 167 грн/м2 (навіть з врахуванням лаг).

спиляй, привези, виріж доску, висуши її 1-2 роки і ше не кожна доска піде... а потім підрахуй.... і побачиш дорого це все чи норм

а хто то зара 2 роки сушать доску???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...