Перейти до змісту

Направлення на роботу


byiviter

Рекомендовані повідомлення

Я провчився у Технічному коледжі ЛНТУ 4 роки (з 2006 до 2010) на новій спеціальності "Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж" за державним замовленням.

На останньому курсі я повинен захистити дипломний проект. Крім того я отримав "бігунця" і один цікавий папірець, котрий я тут прикріплюю.

Мені потрібна ваша, бордівці, допомога та досвід. Як мені бути з цим направленням на роботу? Якщо з деталями, то нам (мені та одногрупникам-державникам) пригрозили не випустити з коледжа із дипломом і, або стягнути через суд повну ціну "навчання", якщо не влаштуємось на оплачувану роботу, при чому, бажано у держ. установах.

post-8046-1276703452,12_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожа ситуація у мене, закінчую 5 курс ЛНТУ, останній рік вчилася на державному. В одному із кабінетів відмовились підписати обхідний лист без довідки про працевлашування на роботу. Мусила просити знайомих, щоб дали таку довідку із підписом та печаткою підприємства, сказали, що працевлаштують на місяць, щоб потім не мати проблем з прокуратурою, бо їх перевіряють. Звичайно, ніхто не погоджується із такою постановкою питання. Як сказали в університеті, постанова про обов'язкове відпрацювання на державних підприємствах чи в установах діє з 1996 року, проте до цього часу ніхто не перевіряв і не вимагав таких довідок. І крім того, якщо вони це вимагають, то вони і самі повинні напрявляти на цю державну роботу... Короче, багато питань, а чіткої відповіді ніхто не може дати. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Знатиму яким миром цей дух помазаний і чим ця справа світить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я здається щось схоже підписував ...... завалилвся на лекцію зам декана факультету та секретарка з деканату ..... сказали підписати бо треба щоб в архіві зберігалась така бумаженція що ми згідні чи щось типу цього відпрацювати якусь там кількість років на держ роботі за направлення або ссудять бабло ..... по словам представників деканату це тільки для архіву всім реально пох де ти будеш працювати після закінчення навчання хоч на стойку іди їб_ш з дипломом магстра (бакалавра) комп наук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми також підписували таку бумагу, місяці 4 назад, хоча повинні були підписати ще на першому курсі)

Але куратор сказав, що мало кого направлять, адже і так проблеми з працевлаштуванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається що вони свій головний біль спихають на студентів. бо працевлаштовувати мають ВУЗи, а оскільки їм впадло або не можуть цього зробити, то їм простіше налякати студентів імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається що вони свій головний біль спихають на студентів. бо працевлаштовувати мають ВУЗи, а оскільки їм впадло або не можуть цього зробити, то їм простіше налякати студентів імхо

звідки така інфрормація :rolleyes: перший раз таке чую :rolleyes: У ВУЗі максимум, що можуть зробити - це дати кільком кращим студентам з груп направлення на підприємства де є вільні та актуальні на даний момент вакансії...

Кожний студент сам думає де йому працевлаштуватися після отримання диплому про вищу освіту. І це тільки його та його батьків головний біль, а ні як не ВУЗу... По крайній мірі в нашій країні. Та і в інших думаю також...

Як я в свій час навчався на державному в технічному то поцікавився питанням - типу держава платить за навчання студентів, які на державній формі навчання, а 90% із них розходяться по приватним фірмам та структурам... І якій же інтерес в цьому державі? Виявляється якщо ви навчалися на державній формі навчання то державі абсолютно не має ніякої різниці де ви будете далі працювати - чи державній установі (на державу) чи в приватній структурі (на якогось дядю)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми також підписували таку бумагу, місяці 4 назад, хоча повинні були підписати ще на першому курсі)

Але куратор сказав, що мало кого направлять, адже і так проблеми з працевлаштуванням.

Як можна таке підписати на першому курсі? :)

Вузи заставляють приносити такі папірці для хорошої статистики - щоб потім похвалитися-прозвітуватися, який високий відсоток працевлаштованих. В моєї групи в кінці 5 курсу не було проблем дістати липові довідки, адже офіційно працевлаштованими не були 1-2 людини). Хоча це було 2 роки тому, коли роботу було знайти легше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна таке підписати на першому курсі? :)

Якщо ти поступаєш на державну форму навчання, то держава як спеціаліста готує тебе для СЕБЕ.

Отже, після закінчення навчання студент повинен три роки відпрацювати там куди його пошле держава, при відмові потрібно відшкодувати вартість навчання.

Ну так нам пояснили і так я розумію.

Інша справа, що якщо направлять то тільки одиніць, так як ситуація в країні не найкраща. Тут і підуть в діло липові довідки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз трясуть випускників ВНУ за те що працюють не там де треба :angry:

Так що питання, певно, треба вирішити кардинально, аби не стати козлом відпущення в майбутньому.

Може запитати в юристів, напевно при правильному підході ніхто не захоче зв'язуватись :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вони вже отримали диплом?

Бо в ЛНТУ коли отримуєш диплом то все, вольная птіца :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вони вже отримали диплом?

Звісно що отримали. Моїх одногрупників також напрягають.

Бо в ЛНТУ коли отримуєш диплом то все, вольная птіца :)

Ти помиляєшся. Якщо ти вчився на державній формі, то маєш зобов'язання перед університетом відпрацювати на державній роботі. Так було завжди але на це всі забивали великий і жирний болт.

Теперішня влада шукає всілякі шляхи для наповнення бюджету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперішня влада шукає всілякі шляхи для наповнення бюджету.

Я теж так думаю. Звичайно ж легше валити на плечі слабкого суспільства усі проблеми, як з олігархічно-бандитської еліти вимагати сплати податків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я провчився у Технічному коледжі ЛНТУ...

Як мені бути з цим направленням на роботу? Якщо з деталями, то нам (мені та одногрупникам-державникам) пригрозили не випустити з коледжа із дипломом і, або стягнути через суд повну ціну "навчання", якщо не влаштуємось на оплачувану роботу, при чому, бажано у держ. установах.

Нас ("державників") орієнтували у вузі на те, що ми повинні знайти собі місце місце роботи, куди нам і випишуть направлення, і там доведеться відпрацювати не менше трьох років. Звісно, стрьомно було зв'язувати себе зобов'язаннями на три роки, але можна було принаймні навчитись працювати за цей час.

Але, виявляється, і справді "випускник зобов'язаний глибоко оволодіти всіма видами професійної діяльності, передбаченими відповідною кваліфікаційною характеристикою, та відпрацювати у замовника не менше трьох років, а вищий навчальний заклад забезпечити відповідні якість та рівень підготовки фахівця з вищою освітою", а також "особи, які навчаються за рахунок державних коштів, укладають з адміністрацією вищого навчального закладу угоду, за якою вони зобов'язуються після закінчення навчання та одержання відповідної кваліфікації працювати в державному секторі народного господарства не менше ніж три роки"

ПОРЯДОК працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням

Про заходи щодо реформування системи підготовки спеціалістів та працевлаштування випускників вищих навчальних закладів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...