Перейти до змісту

Как подключить 2 компа к сетке фотакома


Oushen

Рекомендовані повідомлення

Я недавно дзвонив в супорт (43233) попитався, мужик помявся так нічо толком і не сказав. Каже - в калісто є свій НАТ можна налаштувати. Це мені мало що дало, бо з того НАТу понту мало. Швидкість він не ділить.

прошивка есть под калисто, довольно таки функциональная (скачена с того же форума), там и раздача по отдельным айпишникам, и блок некоторых ip, и т.д. Скорость тож кажись режется.

Если найду у ся на компе то выложу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Какая именно скорость режется? Если в обе стороны, то подумай, что у тя выйдет. Входящий канал скажем 512. Исходящий 128. ты говоришь системе дать одному юзеру канал в 256 и другому в 256. В итоге входящий канал так и порежет. А что будет с исходящим? Система будет думать что он тож 512 и забьет его пакетами по самые гланды. В итоге - инета НЭТУ... Вот такая вот ботва...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я недавно дзвонив в супорт (43233) попитався, мужик помявся так нічо толком і не сказав. Каже - в калісто є свій НАТ можна налаштувати. Це мені мало що дало, бо з того НАТу понту мало. Швидкість він не ділить.

прошивка есть под калисто, довольно таки функциональная (скачена с того же форума), там и раздача по отдельным айпишникам, и блок некоторых ip, и т.д. Скорость тож кажись режется.

Если найду у ся на компе то выложу.

Обовязково в студію! :smile3: +1 гарантовано, і +2 і +3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А мені сподобалось Kerio winroute Firewall

Там хоч нат не кривий, відповідно гарно шейпить.

Більш меньш зрозумілий фаєрвол.

Антивірусна перевірка вбудована.

Інформативні логи. Купа статистики що дуже важливо при наданні послуг.

Єдина проблема, сильно великий і роцяцькований.

Але свої функції виконує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені сподобалось Kerio winroute Firewall

Там хоч нат не кривий, відповідно гарно шейпить.

Більш меньш зрозумілий фаєрвол.

Антивірусна перевірка вбудована.

Інформативні логи. Купа статистики що дуже важливо при наданні послуг.

Єдина проблема, сильно великий і роцяцькований.

Але свої функції виконує.

Ну вот я зробив тім на вмварі з 3х віртуальних машин, обєднав їх гігабітною мережею і поставив керіо. Потім створив четверту машину на яку вліпив апач і створиф файл на 5 гіг. І підключив в мережу 512 каналом (це в мене була емуляція інета). Да, згоден досить непоганий багатофункціональний засіб. Але там на вкладочці нарізання швидкості тільки одне значенн можна присвоїти. Такого як квота кожному я знайшов тільки стосовно кількості трафіку. А от стосовно швидкості ні. :)

Шейпінг сам пособі це добре, але якщо мені людина платить скажем за 10 кб/сек то понту мені альруїстично давати йому по ночам 20 чи 25. Краще хай у мене торент покачає на цю різницю. :smile3:

Мене от заінтигувала прошивочка Oushen'а. Якщо все так красиво як він каже, то ніяких серваків тримати не доведеться. Мене повністю влаштує такий розклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Облом :smile3:, когда винду менял то в моих документах наверное лежало.

Накрайняк на форме строчку накатаю, полюбе у когонить есть она.

Вот вспоинмил ток одно: прошивку попытаюсь найти, но с той прошивкой трабл, вроде когда весь шейпинг и скорость через НАТ шло, то модем надо было перезагружать каждые 10-12 часов, потому что он цитата с интрукции: "забивается мелкими пакетами и подвисает"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Tum@n

Если канает работа через прокси, то я юзаю у себя этот проксик.

Работает уже больше месяца безпроблемно. Можно настраивать юзеров. Добавлять по айпи, мак-адресу, имени и фамилии, паролю, цвету глаз :mdr:

ЗЫ Видел прошивку под длинки с шейпингом трафа, если интересно пошукаю инфу поподробнее. Сами прошивки ТУТ. Я на свой 500-й ставил,работает, но потом поставил родную.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова не про проксю. А про нормальну різку трафєга!!! шоб не було так, шо один юзер в сєті качає фільм, а інші сосуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто делить может и АДСЛ модем.

а человек пишет

але якщо мені людина платить скажем за 10 кб/сек то понту мені альруїстично давати йому по ночам 20 чи 25. Краще хай у мене торент покачає на цю різницю. glare.gif

То какраз всем юзерам прописал проксю в браузере и вперед. А в проксе нарезал, кто за скока платит

Это чтоб не морочиться. Быстро, просто и эффективно;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И опять же не просто и не эффективно. Прокся ограничит пропускную способности ВСЕЙ линии, а канал у тебя туда/обратно не одинаковый. Я уже об этом писал. Смотри пост выше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n

якщо цікавлять безкоштовні варіанти і є тяга позбочуватись, то можна wipfw спробувати

там є можливість пайпи створювати, але нат прийдеться віндовий використовувати

kmd #29

а також дико любить проц, память, і має обмеження по одночастно відкритим портам десь в районі 1024 (точно не перевіряв)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То какраз всем юзерам прописал проксю в браузере и вперед. А в проксе нарезал, кто за скока платит

Это чтоб не морочиться. Быстро, просто и эффективно:ok2:

Та ти шо... я так роблю вже 3 місяці посередництвою ЮзерГейта.

Ти мені розкажи як юзерям в онлайнові ігри гратись без всяких там хитромудрих утиліт. І як ламакам не вчити шо таке проксі а просто сидіть в неті за бабло яке він заплатив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n

якщо цікавлять безкоштовні варіанти і є тяга позбочуватись, то можна wipfw спробувати

там є можливість пайпи створювати, але нат прийдеться віндовий використовувати

kmd #29

а також дико любить проц, память, і має обмеження по одночастно відкритим портам десь в районі 1024 (точно не перевіряв)

С пайпами я на ФриБСД уже наигрался... Толку 0... Раз в сутки сервак нужно ребутить ибо исходящий канал забит по самые гланды...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Падвідем ітогі)):

1. Фрьою не поділиш

2. Знаним софтом тожа

3. Стек забивається полюбому

Вирішення:

треба знайти софтіну або програмне рішення яке б розуміло асинхронність каналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як ламакам не вчити шо таке проксі а просто сидіть в неті за бабло яке він заплатив.
Тут просто прописываешь проксю в свойствах браузера и все
Ти мені розкажи як юзерям в онлайнові ігри гратись без всяких там хитромудрих утиліт.

тут я пас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як ламакам не вчити шо таке проксі а просто сидіть в неті за бабло яке він заплатив.

Тут просто прописываешь проксю в свойствах браузера и все

А як воно скачає якусь тупу прогу і запустить а прога напише мол нема інета. То я буду пояснювать пів години де там прокся і тд, чи бігать по хатам? Нє, тут без НАТа нікуди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке страшне розказуєте тут... squid 2.6 win32 (as proxy) + winroute 6 (as nat & firewall) работает месяцами надежно и как часики на десятки внутрисетевых пользователей... вобщем я конечно флуд тут накатал... но юзергейт это несерьезно, хотя и уважительная софтинка =)))

пс: для домашних сетей, согласен, НАТ лучшее решение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке страшне розказуєте тут... squid 2.6 win32 (as proxy) + winroute 6 (as nat & firewall) работает месяцами надежно и как часики на десятки внутрисетевых пользователей... вобщем я конечно флуд тут накатал... но юзергейт это несерьезно, хотя и уважительная софтинка =)))

пс: для домашних сетей, согласен, НАТ лучшее решение

Ти по темі кажи. Чи ділить воно швидкість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти по темі кажи. Чи ділить воно швидкість?

сквид... да. делит. ограничивает то есть. делаем две трубы и фперед. этому 64к тому 128к и не больше

так чтобы почесному 50 на 50 нагрузку делило, динамично, это я сам бы хотел узнать как?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, иногда даже самая простоя задача оказывается трудно исполнимой :).

А вот нельзя ли ставить именно на компьютер пользователей программу ограничивающию скорость, вроде похожих как в клубах ставят. Не запустил программу, не получил инета.

Вроде у TMetr Pro есть такая функция с запароливанием настроек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, иногда даже самая простоя задача оказывается трудно исполнимой :).

А вот нельзя ли ставить именно на компьютер пользователей программу ограничивающию скорость, вроде похожих как в клубах ставят. Не запустил программу, не получил инета.

Вроде у TMetr Pro есть такая функция с запароливанием настроек.

ну так зачем TMeter Pro? простой TMeter бесплатный на 3 правила. ставишь на компьютере подключенном к интернету и ограничиваешь скорость второму компьютеру. и паролить не надо потому как настройка только на главном компьютере. т.е. на твоем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти по темі кажи. Чи ділить воно швидкість?

сквид... да. делит. ограничивает то есть. делаем две трубы и фперед. этому 64к тому 128к и не больше

так чтобы почесному 50 на 50 нагрузку делило, динамично, это я сам бы хотел узнать как?

Ага... Делит... Как же... Если канал ОДИНАКОВЫЙ в обе стороны... Иначе - смотри мои посты выше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, иногда даже самая простоя задача оказывается трудно исполнимой :).

А вот нельзя ли ставить именно на компьютер пользователей программу ограничивающию скорость, вроде похожих как в клубах ставят. Не запустил программу, не получил инета.

Вроде у TMetr Pro есть такая функция с запароливанием настроек.

Не будем забувать про таку штуку як лайв СД (для видалення іннародного софта), або примітивного таскменеджера.

Все шо робиться на стороні клієнта не є безпечним. Тим паче, якщо це не самописний продукт дирок в ньому найдеться немало. А вот якщо сервак ділить буде то це да, тут вже нічо не зробиш (якщо руки не криві і правильно налаштувать). Єдине що можна робить на строні клієнта це щось на подобі авторизатора, але вже простіше ІР + МАС

Шо мене дивує у всяких АДСЛ маршрутизаторах (і згадана вище прошивка), що саме слово АДСЛ це вже означає асинхронність каналу, але все одно вони цього не розуміють і ділять однаково на вхід/вихід, що стає причиною забивання буферу пакетів на вихід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...