Перейти до змісту

Що краще взяти


Рекомендовані повідомлення

Вот таке вот питання, знайомий вирішив брати і не знає що краще

N73 має більший дисплей, але якість звучання кажуть не дуже

N90 вроді все ок тільки той самий дисплей можна і побільше при нагоді

Думаю на форумі є власники телефонів, або ви шось можете більше про них сказати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот таке вот питання, знайомий вирішив брати і не знає що краще

N73 має більший дисплей, але якість звучання кажуть не дуже

N90 вроді все ок тільки той самий дисплей можна і побільше при нагоді

Думаю на форумі є власники телефонів, або ви шось можете більше про них сказати

Нехай бере таку як в тебе і не мучиться. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

N91 з нормальними "вухами" як плеєр просто клас... Хоча сама Symbian9 після winmobile ну скажем там м'яко не зовсім те що очікуєш від смартфона... Якщо надумаєш брати справді смарт - на winmobile 5.0 без варіантів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую N73

1. Менший за розмірами.

2. Звук - клас.

3. Користуюсь другий місяць - поки проблем нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

N91 однозначно більш стильніше. А металевий корпус в N91 доповнено ще й металевим каркасом (бікоз вінт всередині), в користуванні одна практичність - ось ТУТ на 91шу наїхала машина :blush: Думаю мобілок які будуть працювати після такого тест-драйву одиниці.

N73 підкупає тільки камерою, ось ТУТ нормальний огляд.

Тут треба дивитись на амбіції Nokia при створенні апаратів і чи вони вдались:

N73 задумувався як класний камерафон, 3.2 Mp , оптика Carl Zeiss (хоч і без оптичного зуму) - все одно ну не дотягує мобільник навіть до дешевого фотіка. Тобто я б поставив "-"

N91 як справжній плеєр, вінт 4 Гб, звуковий тракт Harman Kardon, роз'єм для вух 3,5 - телефон по звуку на рівні iPod, однозначно краще більшості мп3-плеєрів середняків (про бюджетні навіть не говоримо). Тобто я б поставив "+"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу винмоб и симбы можно долго спорить :(, но лично я для себя сделал такие выводи после юзанья и того и другого:

- смарты на винде - КПК с возможностью телефона

- смарты на симбе - телефон с возможностью "покапэкачить"

Конечно грубовато, но зато довольно точно ИМХО

ЗЫ Harman Kardon в одном и 3.2 Mp , оптика Carl Zeiss в другм - конечно хорошо, но учтите что всё это жрёт батарею нипадеццки:) Именно изза батареи я отказался от N80 в пользу E50.

Идеал был-бы что-то в размер Е50, звуковий тракт Harman Kardon, слот для miniSD :) мечты, мечты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так N80 взагалі ніякої критики більш не треба через таку батарею! про що фіни думали не зрозуміло... і це в апарата за $500. жах одним словом

на рахунок N91 - 2 дні як і добра половина смартів (після деякої настройки). сам здивувався, вінт же крутить.

а на рахунок ідеалу - його не буде ніколи. компанії треба продавати весь модельний ряд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на рахунок ідеалу - його не буде ніколи. компанії треба продавати весь модельний ряд :)

И в этом вся сермяжная правда жизни :)

А N73 крутил и даже перешивал в N73ME, как-то не проперло, если чесно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай зразу перепрошивається, на сайті нокіа свіжа проша є

ні в якому разі не прошивайте через інет неоригінальні телефони (які з фабрики не призначені для нашого ринку)! Інакше будете мати потім геморой зі ще одною перепрошивкою, тільки вже не вдома.

Справа в тому, що при прошивці через інет воно відразу по IMEI дивиться, яка прошивка була в апараті з фабрики (точніше який мовний пакет), і такий і заливає в нього. Таким чином після прошивки ви можете не знайти в телефоні ні російської, ні української мови. А лише яку-небуть арабську, або малайську :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общем согласен с предыдущим оратором, но частично. Проверяется не ИМЕИ, а продукт код.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...