Перейти до змісту

Перше кохання...


rossonero1899

Рекомендовані повідомлення

Користувався пошуком, теми вроді такої немає)

Тому пропоную тут розповідати про своє перше кохання) :hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався пошуком, теми вроді такої немає)

Тому пропоную тут розповідати про своє перше кохання) :hug:

а що саме про нього розповідати ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався пошуком, теми вроді такої немає)

Тому пропоную тут розповідати про своє перше кохання) :hug:

а що саме про нього розповідати ? ;)

Ну в скільки років, в кого, які результати і т.д.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше це було приблизно у 5-6 років (ну якщо пам'ятаю ще :D - то це кохання :hug: . Я була у бабусі, хлопчик приїздив з Латвії на ім'я Саша, дуже стибидалася його, але потайки любила :blush: . Гадаю, що це перше, хоча і дитяче, але кохання . Схожий з Родионом Г.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 червня буде рік як зустрілись. Кохання прилетіло привітати на мій день народження (декілька днів ранніше)Гуляли по Луцьку, парк, центр. М-м-м, що ще? Спускались у підземелля та Луцький замок. Ось і все. Так само швидкоплинно і згоріло синім полум'ям :g16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sennheiser_HD_20_49abaf00cb95d.jpg

Якось по дорозі на роботу чисто випадково зайшов в фанфото, а вони там висіли - непримітні дешевенькі навушники. Але саме в той момент я закохався й зрозумів, що саме про них я мріяв все життя. Я вигріб з кишень все, що в мене тоді було, щоб їх купити. Уже майже місяць пройшов, а я все ще закоханий як хлопчак. Знаю, є кращі, є гарніші, є якісніші, але мені більше нічого не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене перше кохання було років в 10-11 \аж!\. Мама мого "кохання" працювала на Луцьккондитер тому він приносив мені цукерки кожного дня :lol: Так що я досі не впевнена що чи кого я любила більше :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sennheiser_HD_20_49abaf00cb95d.jpg

Якось по дорозі на роботу чисто випадково зайшов в фанфото, а вони там висіли - непримітні дешевенькі навушники. Але саме в той момент я закохався й зрозумів, що саме про них я мріяв все життя. Я вигріб з кишень все, що в мене тоді було, щоб їх купити. Уже майже місяць пройшов, а я все ще закоханий як хлопчак. Знаю, є кращі, є гарніші, є якісніші, але мені більше нічого не треба.

мде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scorpio, это был удар ниже пояса :smile3:

В Фелічіті біля Променя, працює дівчинка схожа на Алісу :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше кохання))))... Навіть не знаю кого саме ним вважати...

Скоріше за все це був герой книжки "Тимур и его команда", в років 8-10... А ще дуже подобався Дмитро Харитян :blush:, такий симпатюля, але хз чи це можна назвати коханням... Сильна симпатія? Так, але навряд чи більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...