Перейти до змісту

Розгон процесора


derek

Рекомендовані повідомлення

У мене така проблема, процесор у мене AMD Athlon 64 2800+ , а процює тільки на 1800.

Як збільшити робочу частоту ?????? Підскажіть якийсь софт для цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене така проблема, процесор у мене AMD Athlon 64 2800+ , а процює тільки на 1800.

Як збільшити робочу частоту ?????? Підскажіть якийсь софт для цього.

Какой вопрос ,такой и ответ.

HAND.DLL

І тему в железо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 derek:

ну это для твоего проца нормальная частота, хотя разогнать можно с большой вероятностью до 2400-2700 mhz. вот тут есть одна из лучших программ для этого, clockgen:

http://www.cpuid.com/clockgen.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А наскільки безпечно розганяти процесори на програмному рівні?

Чи потрібно йому після цього потужніше охолодження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HAND.DLL

І тему в железо.

"Не уверен -- не отвечай" :rolleyes:

Людина ясно сказала, що шукає СОФТ для розгону, так що тему в Хард не потрібно.

А якщо ти не в курсі, що Athlon 64 чудово розганяється різноманітним софтом з-під вінди (наприклад A64Tweaker), а не тільки через BIOS, то краще помовчи і подивись що скажуть люди, які в цьому розбираються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А наскільки безпечно розганяти процесори на програмному рівні?

Розгон програмами з-під ОС мало чим функціонально відрізняється від розгону через БІОС. Фактично і один і інший випадок -- софтварний розгон, хардварний закінчився разом з ерою, коли частота шини, множитель і вольтаж вибирались джамперами на материнській платі.

Єдине, що можу порадити -- розганяти не з-під "робочої" системи, запущеної з жорсткого диску, а з системи, запущеної з компакта (створеного, наприклад, за допомогою Bart PE), чи флешки. Справа в тому, що при зміні частоти шини міняється і частота PCI, а це можуть пережити не всі IDE (або SATA) контролери. Так що можна і систему вбити, і вінта.

Чи потрібно йому після цього потужніше охолодження?

а як же. Особливо якщо піднімаєш вольтаж для збільшення розгону. Все як завжди :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 legolas_soi:

разгон уже давно перестал разделяться на программный и аппаратный, так как он происходит на обоих уровнях одновременно. задающие тактовые генераторы размещенные на плате управляются программно, а при помощи спецкоманд можно также управлять уже непосредственно встроенными в Athlon делителями и коэффициентами (тактовые частоты памяти, тайминги)

охлаждение всегда надо делать адекватное, но Athlon 64 греется довольно слабо, так что для неэкстремального разгона хватит и боксового кулера

разгонять из-под винды получается быстрее и безопаснее по двум причинам:

1. если в результате неудачного разгона комп повиснет, то всегда можно нажать на reset и загрузиться снова с настройками по-умолчанию. если завышенные частоты выставлены в BIOS, то иногда приходится либо сбрасывать все настройки BIOS специальной комбинацией клавиш (как вариант - долгим нажатием на reset, выключением с удержанием power на несколько секунд); либо открывать в комп и щелкать перемычкой/джампером для полного сброса настроек

2. проверить разогнанный комп на устройчивость под виндой очень просто - при сильном переразгоне винда виснет или вылетает с синим экраном. также как и контролировать перегрев - достаточно запустить любой подходящий монитор датчиков (SpeedFan, MBM). если же разгон есть и вроде бы все стабильно, из-под винды можно запустить софт для теста стабильности (SuperPI 1M, потом 8M и 32M; S'n'M; Stability test) и убедиться в результате. если и тут все получилось, то можно прописать уже достигнутые результаты в BIOS. разумеется никто не мешает вместо этого каждый раз запускать программу для разгона через startup

предупреждение насчет второго пункта!! крайне нежелательно производить разгон по шине не убедившись в том, что материнская плата фиксирует частоту PCI, в противном случае можно легко лишиться данных на винчестере, причем без особых надежд на восстановление (портится бутблок и суперблоки). поэтому все опасные операции стоит делать создав предварительно загрузочный диск с winXP (например BartPE), а не загружаясь в рабочую систему. ну или сделать предварительно полный backup

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HAND.DLL

І тему в железо.

"Не уверен -- не отвечай" :rolleyes:

Людина ясно сказала, що шукає СОФТ для розгону, так що тему в Хард не потрібно.

А якщо ти не в курсі, що Athlon 64 чудово розганяється різноманітним софтом з-під вінди (наприклад A64Tweaker), а не тільки через BIOS, то краще помовчи і подивись що скажуть люди, які в цьому розбираються.

Щоб щось порадити людині про розгон ,треба знати хотяби марку МАТ.ПЛАТИ.

Процесор такий є тільки один під сокет 754 AMD Athlon 64 (NewCastle)post-533-1166131005.jpg .

які є першими з серії Athlon 64.і гоняться вони не дуже добре,і гріються прилічно порівнянно ,

з теперішніми,і при першому запуску clockgen і зміні чатоти комп тупо зависне,наприклад на Asus MX

серії.

А прямі рукі , які ростуть з правільного місця ,в такомі ділі сама перша програма.

AMD Athlon 64 (NewCastle) В мене був ,самий перший мій Athlon 64,і опит розгона такого процесора маю.Наприклад зафіксувати частоту РСІ ,софтом це на врядлі получиться,а в біосі така опція відсутня,

якщо плата з AGP ,то фіксуеться РСІ ,зміною 66 AGP на 67мгц.ну і інші заморочкі.

ну і тему людина відкрила для конкретно розгона свого процика.

треба дописати ,Какой вопрос ,такой и ответ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Материнська плата у мене Gigabyte Ga-K8NE (s754, nForse 4x, DDR400mHz,PCI-Ex16,Sat), а кулєр Titan Dc-K8A825z/Cu35 athlon 64. Як на вашу думку до скількох герц вийде розігнати ???

Всім респект за їхні відповіді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Материнська плата у мене Gigabyte Ga-K8NE (s754, nForse 4x, DDR400mHz,PCI-Ex16,Sat), а кулєр Titan Dc-K8A825z/Cu35 athlon 64. Як на вашу думку до скількох герц вийде розігнати ???

Всім респект за їхні відповіді

Для початку пару лінків про твою материнку ,багато цікавого написано.

http://www.overclockers.ru/

http://www.overclockers.ru/

Athlon(NewCastle) розганяють в середньому 2200- 2400,як повезе.2400мгц це по рейтингу Athlon3800

Якщо в тебе не понятний блок живленя ,типу JNC,Codegen-250W,то від розгону краще відказатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...