Перейти до змісту

Вопрос по Deus Ex и Deus Ex - Invisible War


Stacker

Рекомендовані повідомлення

http://game.lutsk.ua/games/Deus%20Ex/

Скажите пожалуйста от кокого издателя ети две версии игры?

Руский ли там перевод (всмысле озвучка)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://game.lutsk.ua/games/Deus%20Ex/

Скажите пожалуйста от кокого издателя ети две версии игры?

Руский ли там перевод (всмысле озвучка)?

Deus Ex - від "7-го волка". Цілком їстівний переклад як на них.

Deus Ex: Invisible War - перекладений тільки текст, до того ж голімо. Так що ставиться онглійська версія, а поверх - русифікація з zoneofgames.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://game.lutsk.ua/games/Deus%20Ex/

Скажите пожалуйста от кокого издателя ети две версии игры?

Руский ли там перевод (всмысле озвучка)?

Deus Ex - від "7-го волка". Цілком їстівний переклад як на них.

Deus Ex: Invisible War - перекладений тільки текст, до того ж голімо. Так що ставиться онглійська версія, а поверх - русифікація з zoneofgames.ru

Ядуже вдячний тобі за відповідь....

Deus Ex: Invisible War в мене є але теж ангійський, надіявся на те, що цей хоч буде російською... Але і тут облом. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди виручайте.. Скачав цю іграшку, а тут невелика проблема. тобто велика проблема...

В кінці на 96% нехоче встановлювати файли в папку текстурес. допоможіть може в когось є інсталірована скіньте мені... Заходьте в аську 260804401 там договоримось яким макором це все проведемо...

Я встановлював 1 частину.

Може хтось зможе мені скинути список вайлів які повинні бути встановлені в папці *\*\DeusEx_RUS_7W\Textures

В мене він виглядає ось так.

post-744-1165868074.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди виручайте.. Скачав цю іграшку, а тут невелика проблема. тобто велика проблема...

В кінці на 96% нехоче встановлювати файли в папку текстурес. допоможіть може в когось є інсталірована скіньте мені... Заходьте в аську 260804401 там договоримось яким макором це все проведемо...

Я встановлював 1 частину.

Може хтось зможе мені скинути список вайлів які повинні бути встановлені в папці *\*\DeusEx_RUS_7W\Textures

Голімо зроблений образ діска. Візьму дома діск, там все що треба для інсталяції екзешнік на 400М і ніякого образу. Почекай до завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкинув все що потрібно для інсталяції в /games/Deus Ex/Deus Ex .

Перед тим як запускати екзешнік розпакуй поряд вміст архіву Addon.rar (хоча в мене немає впевненості що воно потрібно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкинув все що потрібно для інсталяції в /games/Deus Ex/Deus Ex .

Перед тим як запускати екзешнік розпакуй поряд вміст архіву Addon.rar (хоча в мене немає впевненості що воно потрібно)

Дякую тобі sku, адже я зараз на роботі, Інтернет укртелекомовський, і неможу попасти туди. Чи це всзагалі можливо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую тобі sku, адже я зараз на роботі, Інтернет укртелекомовський, і неможу попасти туди. Чи це всзагалі можливо?

Скачати файли з ЛМ доступно тільки абонентам Фотакому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую тобі sku, адже я зараз на роботі, Інтернет укртелекомовський, і неможу попасти туди. Чи це всзагалі можливо?

Скачати файли з ЛМ доступно тільки абонентам Фотакому.

Я звичайно вдячний цьому... Але вона глючна, там ніхто нерозмовляє, завізасає вікно повідомлень і наступної співрозмови непише і нечути... :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж би хотів пограти, може у когось є повна версія гри

На LM'і повна версія.

Просто, гра 2000-го року, а тоді рідко випускались ігри більше ніж на 1 СД :)

Дякую тобі sku, адже я зараз на роботі, Інтернет укртелекомовський, і неможу попасти туди. Чи це всзагалі можливо?

Скачати файли з ЛМ доступно тільки абонентам Фотакому.

Я звичайно вдячний цьому... Але вона глючна, там ніхто нерозмовляє, завізасає вікно повідомлень і наступної співрозмови непише і нечути... :-(

В мене був схожий глюк, зависало під час входящого повідомлення, і якось я з ним справився. Спробуй міняти настройки (постав по мінімуму), режими рендерингу, навіть перейди в віконний режим :) Може, попустить. Я, по крайній мірі, повністю проходив цю версію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра не повна, я колись грав повну, то вона була повністю озвучена

Ти гониш! Вона повністю озвучена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра не повна, я колись грав повну, то вона була повністю озвучена

Ти гониш! Вона повністю озвучена.

Люди неспорьте гра дійсно неповна...

Якщо хтось має час то розберіть її...

Я як звільнюся від роботи то обов`язково розберу, і виложу на форум всю інфу... :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра не повна, я колись грав повну, то вона була повністю озвучена

Ти гониш! Вона повністю озвучена.

Люди неспорьте гра дійсно неповна...

Якщо хтось має час то розберіть її...

Я як звільнюся від роботи то обов`язково розберу, і виложу на форум всю інфу... :-)

Просто дивовижно! А в що я тоді грав, га? Ну хоть скажіть, котрі фрази були не озвучені? Бо в мене кожен НПС щось бурмотів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра не повна, я колись грав повну, то вона була повністю озвучена

Ти гониш! Вона повністю озвучена.

Люди неспорьте гра дійсно неповна...

Якщо хтось має час то розберіть її...

Я як звільнюся від роботи то обов`язково розберу, і виложу на форум всю інфу... :-)

Просто дивовижно! А в що я тоді грав, га? Ну хоть скажіть, котрі фрази були не озвучені? Бо в мене кожен НПС щось бурмотів!

Наприклад в мене неодин небурмоче... всі мовчать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...