Перейти до змісту

Допомжіть з розвязанням прикладів!


ART

Рекомендовані повідомлення

це можна було б напрягатись якби воно десь в житті використовувалось, незабивай дурним голову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це можна було б напрягатись якби воно десь в житті використовувалось, незабивай дурним голову.

Навчання - це не життя, по-твоєму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це можна було б напрягатись якби воно десь в житті використовувалось, незабивай дурним голову.

Навчання - це не життя, по-твоєму?

Для чого це вчити?

Yuraul

Мені дійсно цікаво який в цьому сенс, я в школі цього не вчив бо це було далеке від реальності. Я розумію що всі формули це пошук невідомих, це корисно, можна шось вичислити спираючись на мінімум данних, але має бути якийсь прєдел для простої людини, нашо їй ці інтеграли, функції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А проста людина, це хто? Слюсар, сантехнік?

Ну, наприклад, якщо відкриєш фотошоп і почнеш там щось малювати, то там ще веселіші обрахунки відбуваються.)

А інтеграли, наприклад, використовуються у розробці, мабуть, практично всього, що тебе оточує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не закон Ома. Звичайні подвійні інтеграли. А що?

До речі, а що там роблять Металікові звьозди?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого це вчити?

Ага. Нафіга взагалі в школу ходити?

Я от в університеті теж задавався питанням, а нафіга мені, наприклад, якісь там многочлени Жегалкіна, а коли зайнявся криптоаналізом, то все одразу стало на свої місця :)

Елементарну математику тре знати кожному, ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гг то конечно не школьна программа .. але незрозумило шо мишае топикстартеру открыть учебнэг и шота прочитать ... института в чистом виде .. в производстве може пригодиццо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого це вчити?

Ага. Нафіга взагалі в школу ходити?

Я от в університеті теж задавався питанням, а нафіга мені, наприклад, якісь там многочлени Жегалкіна, а коли зайнявся криптоаналізом, то все одразу стало на свої місця :)

Елементарну математику тре знати кожному, ІМХО.

а я б не вчив многочлени Жегалкіна якби незнав нафіга вони мені. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я б не вчив многочлени Жегалкіна якби незнав нафіга вони мені. :)

Справа в тому що є люди з математичним складом і гуманітарним, не знаю від чого "тащаться" гуманітарії :), напевно від вишуканого флуду та тролінгу, а мені як математику завжди було цікаво бавитись з такими задачками, яких я в школі і в університеті розв'язав "over 9000". І я ніколи не задумувався в якому порядку виконуються математичні дії, бо воно десь у підсвідомості вже напрацьовано і висить у фоновому режимі ;)

Загалом, математика суперська забавка, іноді жалію що відійшов до більш прикладних речей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я б не вчив многочлени Жегалкіна якби незнав нафіга вони мені.

НУ типа да. Приходишь на пару и гришь преподу - а куй вам я буду учить эту муть, доколе не покажете практическое применение.

Звучит как-то бредовенько, не )

Еще на первом курсе, был у меня препод (ныне уже покойный), так вот его уроки матана я помню до сих пор. вот умел дядька так рассказать и показать, что хош не хош, а учили все. Особо умные, которые говорили "а нах мне здался матан" - вылетали со свистом :)

А вообще, жизня - штука ацки сложная. Сегодня оно те ненадо, а завтра топаешь на форум и просишь развязать простенькую задачку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так то з математичного аналізу задали, індивідуальне.

БАНЗАЙ книжок вже кучу перерив, міг б сам не просив.

Нарахунок нащо воно треба?Так я не маю бажання мати не допуск до екзамену, але мені вже з мехмату помогли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...