Перейти до змісту

Допоможіть вибрати навчальний заклад


Marik

Рекомендовані повідомлення

Я хожу в 9 клас, скоро кінець навчального року, треба здавати екзамени і вибирати профіль навчання. Вчитися в школі нехочу, може хтось підкаже якесь училище чи коледж??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, краще вчитися 10 і 11 - тий класи, а дальше в університет)

І щось радити немає смислу, бо за тебе профіль навчання ніхто не вибере... А йти, аби вчитися, то краще залишитися в школі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та профілі у всіх навчальних закладах майже одинакові, просто методика викладання напевно інша, і я таке чув, що якщо навчатись в 10-му коледжі, то можна піти відразу на 3-й курс в палітєх (чи як його там називають). без написання ЗНО, просто якісь звичайні екзамени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, краще вчитися 10 і 11 - тий класи, а дальше в університет)

І щось радити немає смислу, бо за тебе профіль навчання ніхто не вибере... А йти, аби вчитися, то краще залишитися в школі :)

Да в том то прикол, шо в мене на школу вже алергія :dont: і я ще вчуся за новою програмою тобто вчитись треба 12 років, а ще три роки в школі я просто не витримаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозволю собі дати кілька життєвих порад. По-перше, потрібно прислухатися до самого себе і спробувати відчути до чого "лежить душа". Смію припустити, що майже усе, що подобається, можна при грамотному підході перетворити у діяльність, яка буде подобатися і забезпечувати "хліб і до хліба". Головне, як-найшвидше, відвовитися від принципу "як усі". Якщо усі пруться у вищу освіту, це не означає, що так правильно. В одній з тем я вже писав, що випускник можної спеціальності скажемо "Фінанси" чи "Правознавство" буде змушений працювати на модній посаді "Операціоніст" чи "Юрист" за 1200 - 1500 грн/місяць. Тоді, як хороший сантехнік (електрик, столяр) цю суму може заробити за 2-3 дні. І хто тоді буде "моднішим" у магазині, чи у бутіку?

Якщо мати "голву на плечах", добре може забезпечувати і робота механіка, флориста. ГОЛОВНЕ - РОБИТИ ЩОСЬ КРАЩЕ, НІЖ ЦЕ РОБЛЯТЬ ІНШІ!!!

Тільки тоді можна жити краще, ніж живуть інші! Будь кращим, ніж інші Стоматологом, Ветеренаром, Електромонтером, Артистом ...... і життя буде приносити моральне задоволення і матеріальний достаток.

ВДАЛОГО ВИБОРУ!!!

ПАМЯТАЙ, ЦЕЙ ВИБІР МОЖНА ЗМІНЮВАТИ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да в том то прикол, шо в мене на школу вже алергія  :dont:  і я ще вчуся за новою програмою тобто вчитись треба 12 років, а ще три роки в школі я просто не витримаю.

І в мене точно таке було. Вибрав комерційний технікум (зараз він коледж), про що ні разу не жалію. Це зовсім інший рівень у порівнянні зі школою. 

Ну а вибирати що і куди потрібно обдумано і зважено і це рішення лягає на твої плечі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вчишся *так сєбе* то іди в колежд =)

ЗНО завалиш - ппц=)

(с)yurkkkkin

П.с. А сам я вчусь в лнту))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчилась в педагогічному коледжі 4 роки на стаціонарі і два роки на заочному. Зараз закінчую і буду бакалавром. Вчилась на "вчитель початкових класів+англ.мова"

Не жалію щро не пішла в 10-11 клас, бо коледж дав мені багато, набагато більше ніж моїм однокласниам школа за той період. Я це відчувала при спілкуванні з ними. :rolleyes:

Звичайно, професія вчитель не є зараз престижною, але ніхто і не заставляє бути ним. Бумажка є - добре, а працювати можна і в іншій сфері, аби мозги були )))

так що вибирай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...