Перейти до змісту

Зламалися навушники


fishka87

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь-ласка де можна купити мініджек 3,5 до навушників від плаєра, а також де модна перепаяти його. Через власну недбаліть преломився провід в навушниках біля самого мініджеку. Необхідний ось такий ремонт.

Буду вдячна за будь-яку інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купити можна на базарі, в мене була схожа ситуація, дивився кіно в навушниках (3,5 метра довжина), відходив і за шнур зачепився (це ж треба) і теж вирвав сам штекер (тобто проводкі перервав), мініджек не купував, там старий якісний, мені просто припаяли проводки на місця, операція проводилась на рівненьській, от точну адресу не памятаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо то 3.5 це просто джек, а от міні джек вроді 2.5  а купити його можна на варшавці там багато є контейнерів з такими штуками! і перепаяти там 5 хв роботи. Бажаю успіху!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо то 3.5 це просто джек, а от міні джек вроді 2.5  а купити його можна на варшавці там багато є контейнерів з такими штуками! і перепаяти там 5 хв роботи. Бажаю успіху!

А де перепаяти можна? Сама точно не зроблю ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо то 3.5 це просто джек, а от міні джек вроді 2.5  а купити його можна на варшавці там багато є контейнерів з такими штуками! і перепаяти там 5 хв роботи. Бажаю успіху!

А де перепаяти можна? Сама точно не зроблю ))

Я би допоміг з радістю, але в мене паяльник накрився :( , знайдеш паяльник - пиши спаяю ;), а взагалі в любій майстерні побутової техніки думаю безкоштовно це зроблять - що вони нелюди за такий дрібязок гроші брати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...