Перейти до змісту

Рога и копыта


dimmon

Рекомендовані повідомлення

post-371-1165653215.jpg

Название: Рога и копыта

Оригинальное название: Barnyard

Год выхода: 2006

Жанр: Анимация / Комедия / Семейный

Режиссер: Стив Одекерк

Роли озвучивали: Кевин Джеймс, Кортни Кокс, Сэм Эллиотт, Дэнни Гловер, Энди МакДауэлл, Ванда Сайкс, Дэвид Кехнер, Джон Ди Маджио

О фильме:Отис – беззаботный бычок, любящий петь, танцевать и прикалываться над людьми, которые даже и не подозревают, какая жизнь на самом деле царит на скотном дворе. В отличие от отца- уважаемого и очень ответственного быка, настоящего лидера, возглавляющего животную общину на ферме, он относится к жизни очень легко, не видит необходимости скрывать от людей свои таланты и не парится по поводу возможных проблем. Но когда однажды ферма лишается своего давнего предводителя и ввергается в хаос, Отис вынужден покончить со своей отвязной жизнью и доказать всем, что он - достойный преемник своего отца.

Российская премьера: 26.10.2006

Выпущено: США, Paramount Pictures

Продолжительность: 01:29:41

Перевод: Профессиональный, многоголосный

Файл

Формат: XviD

Качество: DVDRip

Видео: 957 kb/s, 624x352

Звук: MP3, 114 kb/s (57/ch, stereo) VBR, 48000 Hz

Размер: 692 МВ

post-371-1165653291.jpg

источник progs.kiev.ua

лью, через часиков 5-8 будет в видео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо то за другий файл під назвою : Roga_i_kopyta.avi

Ненаю, я лил тот что 700 мег, а этот второй 140 мег

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ну і мульт... мені навіть страшно уявити, що таке мають дивитись діти. Ходють там корови(схожі більше на свиней) так щей з такими "дитячими проблемами"... одна вагітна мати одиначка чоловік якої загинув, а нші їх там переважна більшість думають що вони мужики(всі корови мають вим'я і не різняться... странно якось).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(всі корови мають вим'я і не різняться... странно якось).

Як дивився ржав над цим моментом. Видно ті хто малював мульт живих тварин не бачили ніколи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потім будем чути:

- мамо, глянь скіко бикііііів!

- так це ж корови....

- ну які корови, в них он, знизу бовтаєцця така штуця, як в биків!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) І так діти, у яких бабусі живуть в місті, а не селі, не знають як виглядають живі домашні тварини... та й дорослі тьоті з дядями також
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

натурально видел сцену, када 12-летняя дочка одной "чиста гарацкой" подруги при выезде в с. Гаразджа на озеро с дикими глазами смотрела на корову и спрашивала: МАМА, А КТО ЭТО???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гг тоже полахав з мульта ....

а незнаєте шо це за звірок похожий на сусліка чи кенгуру такій ?... шо бігав за гієнами і кричав "Циплята !!" :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гг тоже полахав з мульта ....

а незнаєте шо це за звірок похожий на сусліка чи кенгуру такій ?... шо бігав за гієнами і кричав "Циплята !!" :smile-zachot:

кот? :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той, який завжди поривнював циплят iз запеченими ляшками... гг породистий суслiк :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ клікаю по Лінку запрошує пароль і юзера, ввожу "lm" i "lm "і мене всеодно не пускає:lol:

що я нетак роблю??????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:( І так діти, у яких бабусі живуть в місті, а не селі, не знають як виглядають живі домашні тварини... та й дорослі тьоті з дядями також

Сам себе згадую в дитинстві... бабуся розповідала таке: їдемо навпроти якогось поля, а там скирти від сіна лежать, а я кричу на всю горлянку :"Дивіться там Сльони пасуться!!!" :)

Правда слона я і досі ще не бачив..... живого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

((я почемуто немогу закачять((( сылки невижу(я ступил или она дето тут есть???)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

((я почемуто немогу закачять((( сылки невижу(я ступил или она дето тут есть???)

ВФайлы постепенно удаляются или переносятся в аздел видео (там поищи)

С удовольствием перезалил бы на обменник но я уже на УкрТелекоме и не имею доступ ФТП Фотакома

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...