Перейти до змісту

Шукаю гру.


SpiritMen

Рекомендовані повідомлення

у меня есть ток у меня - типа Формули ганяют... посмотрю в дома как точно називаеться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Называется игра ТрекМания, я лобал не очень игра. Хотя зади на коробке скриншоты где там цела куча машин на трасе, а врезультате буш сам гасать, максимум это тебе составит компанию машина призрак (твой приведущий заезд :huh:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Играбельность нулевая, а трасы такие запутаные, что есси свалишся ненароком то фиг уже узнаешь в какую сторону те ехать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С тими іграми що дав Songoku: TrackMania і TrackMania Sunrise, на жаль нічого не вийшло, вони не запустуються.

Можливо у вас з диски без захисту? Наприклад «Русский Проект. TrackMania», то залийте їх..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Называется игра ТрекМания, я лобал не очень игра. Хотя зади на коробке скриншоты где там цела куча машин на трасе, а врезультате буш сам гасать, максимум это тебе составит компанию машина призрак (твой приведущий заезд ;) )

Хм, то ти напевно демку грав! А взагалі в режимі кар'єри їздиш не сам, а з купою противників. Приємна графіка! Як на мене гра суперова, особливо TrackMania Nations ESWC, яка призначена для online-гонок! (вона навіть у WCG входить, і Україна, я вам скажу, непогано в цих гонках виглядає) :hug:

ЗИ: кому цікаво, то залив TrackMania Nations ESWC на файлобмінник (благо вона являється безкоштовною в прямому розумінні цього слова, і займає мало місця) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок TrackMania Nations ESWC Йожик правий прикольна гра... я карєру рубаю так млін такі понти остались шоб кругом золоті медалі зробити =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Называется игра ТрекМания, я лобал не очень игра. Хотя зади на коробке скриншоты где там цела куча машин на трасе, а врезультате буш сам гасать, максимум это тебе составит компанию машина призрак (твой приведущий заезд ;) )

Хм, то ти напевно демку грав! А взагалі в режимі кар'єри їздиш не сам, а з купою противників. Приємна графіка! Як на мене гра суперова, особливо TrackMania Nations ESWC, яка призначена для online-гонок! (вона навіть у WCG входить, і Україна, я вам скажу, непогано в цих гонках виглядає) :hug:

ЗИ: кому цікаво, то залив TrackMania Nations ESWC на файлобмінник (благо вона являється безкоштовною в прямому розумінні цього слова, і займає мало місця) ;)

угу, в демку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...