Перейти до змісту

Карикатура для України в Finаncial Times


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

От таку карикатуру опублікувало авторитетне видання Finаncial Times:

ft.jpg

За що тримається мадам Ю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очевидно, що це плід того дерева, на якому сидить пан В.

але оскільки це карикатура на політику і врахувавши деякі факти, то можна сказати, що це помаранч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очевидно, що це плід того дерева, на якому сидить пан В.

але оскільки це карикатура на політику і врахувавши деякі факти, то можна сказати, що це помаранч.

А мені здається що це якраз просто яблуко, на помаранчі червячькі ж не лазять =)

Просто леді Ю. хоче зірвати собі той плід яблуко чи помаранч не так важливо , з дерева на якому сидить пан Віктор, зірвати тобто присвоїти плоди його дерева? хм .. ну якось так <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дерево - Україна. Обдерта, як липка... Плоди, що воно приносить - гнилі. Хоча і чіпляються за них.. І люди на дереві - теж гнилі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очевидно, що це плід того дерева, на якому сидить пан В.

але оскільки це карикатура на політику і врахувавши деякі факти, то можна сказати, що це помаранч.

А мені здається що це якраз просто яблуко, на помаранчі червячькі ж не лазять =)

Просто леді Ю. хоче зірвати собі той плід яблуко чи помаранч не так важливо , з дерева на якому сидить пан Віктор, зірвати тобто присвоїти плоди його дерева? хм .. ну якось так dry.gif

а черв'яків я й не помітила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дерево - Україна. Обдерта, як липка... Плоди, що воно приносить - гнилі. Хоча і чіпляються за них.. І люди на дереві - теж гнилі.

Зате екологічно чисті, раз їх жує черв'як :D А от чого воно (яблукопомаранч) в пакеті? Чи це презерватив надутий?, щоб ми не розмножувались і не валили в переляканий Євросоюз :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...