Перейти до змісту

У Запоріжжі таки поставили пам'ятник Сталіну


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

маладцом!

правда щось мені здається недовго йому бути народним месником..зловлять, поб'ють (аби тількі взагалі не вбили) і посадять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

СБУ перевіряє інформацію блогера kikhot1953, який взяв на себе відповідальність за вибух пам'ятника Сталіну в Запоріжжі. Як пише Коммерсантъ-Украина, фахівці вважають, що автор не має ніякого відношення до вибуху.

Прес-секретар СБУ Марина Остапенко підтвердила газеті Сегодня, що викладена в мережі інформація блогера перевіряється і встановлюються причетні до гучного теракту особи.

Втім, як пише Ъ-Украина, фахівці вважають, що "автор явно не має ніякого відношення до вибуху". "Опис вибухового пристрою - абсолютна маячня, яку навіть не варто обговорювати. Схоже, що це написав якийсь малолітка, який начитався форумів, де обговорюють кустарне виробництво вибухових пристроїв", - пояснили в одній із піротехнічних компаній Києва.

Видання пише, що не збігається також опис одягу, в якому нібито був анонім в момент вибуху - він стверджує, що був одягнений в чорну куртку, тоді як на фотороботі підривника, складеному управлінням СБУ в Запорізькій області, куртка білого кольору. (я балдєю просто! :D )

Джерело в запорізькій міліції повідомило Сегодня, що інформацію в інтернеті оперативники бачили: "Ми дійшли висновку, що це маячня. Хтось намагається пустити слідство на хибний слід. Роблять це, очевидно, для того, щоб відвести підозри від тих, до кого у працівників СБУ можуть бути претензії".

Тим часом запорізькі комуністи визнають, що блогер розповів про кілька деталей, які може знати тільки той, хто або підривав, або володіє матеріалами розслідування теракту.

"Він повідомив відстань, на якій перебували уламки пам'ятника від постаменту. Але все ж я схиляюся до думки, що автор намагається відвести підозру від будь-яких груп, стверджуючи, що він діяв сам", - зазначив другий секретар запорізького обкому КПУ Олександр Зубчевський.

Раніше відповідальність за вибух взяла на себе невідома раніше організація Рух Першого сiчня, однак СБУ підозрює в його організації членів Тризуба. Керівники Тризуба схильні вірити kikhot1953. "Схоже на правду - надто вже багато подробиць він описав", - сказав заступник глави Тризуба Андрій Тарасенко.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/1182337-fahivec-nazvav-malolitkoyu-z-forumiv-blogera-yakij-uzyav-na-sebe-vidpovidalnist-za-pidriv-pam

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Після Сталіна в Запоріжжі з'явився Гітлер

У Запоріжжі з'явився біллборд із зображенням Адольфа Гітлера.

Плакат розміщено на будинку над одним з жвавих перехресть обласного центру.

На ньому зображений Гітлер на тлі пам'ятника Сталіну з підписами "Чим я гірше?" і "Ставте і мені пам'ятник".

6eb19fd-1.jpg

За даними "Репортера Запоріжжя", плакат розмістила одна з газет обласного центру разом із закликом "Позбавимо місто від ганьби", протестуючи таким чином проти установки пам'ятника Сталіну.

Планується, що плакат із зображенням Гітлера висітиме один місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...