Перейти до змісту

В Москве горит Останкинская телебашня


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

http://obozrevatel.com/news/2010/5/5/365389.htm

Хоть якась приємна новина за останні 2 місяці!

Що за два неповних місяці умудрилася нова "українська" влада натворити - читайте тут:

http://pravda.com.ua/articles/2010/05/4/5007099/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Обозрєватєль" докотився до рівня дворових бабусь. УПС коротнув, а в них уже половина Москви горить. :0023:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как заголово то написан :)

В Москве горит Останкинская телебашня

а в итоге читаешь:

В одном из помещений верхней части Останкинской телебашни утром 5 мая произошло задымление.

Задымление, по всей вероятности, связано с коротким замыканием в блоке бесперебойного питания на высоте 344 метра. Сообщений о возгорании не поступало.

Представители столичного управления МЧС подтвердили журналистам, что сотрудники службы проверяют сообщения о задымлении в помещении Останкинской телебашни. По словам очевидцев, к башне подъехало большое количество пожарных машин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча мені теж не подобаються дії які спрямовані Російсією в сторону України, але бажати комусь погане або радіти з його горя це підло. Це не гідний вчинок дорослої людини. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розшифруй своє бачення приємної новини в першому посиланні. Будь-ласка.

А ти спробуй своєю світлою головою проаналізувати статтю у другому моєму посиланні на Українську правду. І все стане ясно.

А взагалі то в природі існує правило - що посієш, те й пожнеш. Посієш вітер - пожнеш бурю... Все закономірне. А що сіють на

Останкіно по відношенню України всім відомо!

Хоча мені теж не подобаються дії які спрямовані Російсією в сторону України, але бажати комусь погане або радіти з його горя це підло. Це не гідний вчинок дорослої людини. :angry2:

Нікому не бажаю нічого поганого, і в даному випадку ніякого горя тут не бачу - задиміло то й що? Головне люди не постраждали. А до гумору треба ставитися з розумінням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Обозрєватєль" докотився до рівня дворових бабусь. УПС коротнув, а в них уже половина Москви горить. :0023:

а что, уже и помечтать нельзя? ..... :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти спробуй своєю світлою головою проаналізувати статтю у другому моєму посиланні на Українську правду. І все стане ясно.

А взагалі то в природі існує правило - що посієш, те й пожнеш. Посієш вітер - пожнеш бурю... Все закономірне. А що сіють на

Останкіно по відношенню України всім відомо!

Шановний yvazhaemuy (дочері москальський нік не пасує щирому українцю), пригадую Ваші спроби привести до Бога широкі маси борди, а тут така нетерпимість до наших сусідів ... якось не по-християнськи. Озвучте Ваші прогнози, щодо особистих жнив, в розрізі неприкритої радості / збоченського почуття гумору / неприязні до сусідів, озвучених вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я підтримую автора, я вважаю що з цією пропагандистською башнею тре зробити те що й з луцьким банером. Як казам мій дідусь: що згорить то не зогниє.... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я підтримую автора, я вважаю що з цією пропагандистською башнею тре зробити те що й з луцьким банером. Як казам мій дідусь: що згорить то не зогниє.... :smile-zachot:

Ваші ідеї і Ваш нік говорить за те, що справа ку-клукс-клана жива :)

З.І. Може про це говорить і спалений біг-борд? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та какая там проводка! Небось какая-то клуша чайник не выключила или еще что вроде того :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваші ідеї і Ваш нік говорить за те, що справа ку-клукс-клана жива :)

Ну от чого нема хлопці - того нема (с) анікдот

От який я ку-клукс-клан, я шо негро-американців палити закликаю? Та навіть всі негритянські трущоби Ну-Йорку по шкоді для країни не порівняються з одним москалем.... Особливо якщо той москаль в Кремлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...