Перейти до змісту

Віддам кошенят у добрі руі


Likusya

Рекомендовані повідомлення

3 хлопчика, 2 риженьких і 1 чорно-білий, також 2 дівчинки, 1риженька і 1чорно-біла. Кошенята здорові,грайливі,непосидючі,чудово граються з дітьми.Якщо ви любите тварин і готові завести домашнього улюбленця для вашої родини,дзвоніть приходьте,вибирайте і ваше життя круто зміниться в гарну сторону,адже котик чи кішечка це не тільки прибирання лотка і прибирання шерсті, це любов яку подаруе вам це маленьке створіння. мобільний 050-265-36-90 Ліля , домашній03322-5-75-19, або на почту [email protected] На даний момент вони підросли,фотку виставдю пізніше,але вони такі классні!!!

post-8337-1272913606,9_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

3 хлопчика, 2 риженьких і 1 чорно-білий, також 2 дівчинки, 1риженька і 1чорно-біла. Кошенята здорові,грайливі,непосидючі,чудово граються з дітьми.Якщо ви любите тварин і готові завести домашнього улюбленця для вашої родини,дзвоніть приходьте,вибирайте і ваше життя круто зміниться в гарну сторону,адже котик чи кішечка це не тільки прибирання лотка і прибирання шерсті, це любов яку подаруе вам це маленьке створіння. мобільний 050-265-36-90 Ліля , домашній03322-5-75-19, або на почту [email protected] На даний момент вони підросли,фотку виставдю пізніше,але вони такі классні!!!

post-8337-1274044806,55_thumb.jpg post-8337-1274044855,76_thumb.jpg Ось так виглядае ця малеча зараз.Їм вже 3 1/2 неділі.Поки що вони кормляться від мами але по трошки починають пити молоко.Усім хто зафрахтував кошенят я буду відзвонювати тоді коли побачу що вони можуть бути відлучені від мами так що потерпіть ще трошки (думаю ще десь 2 неділі) і можете забирати ваших красунчиків до себе.Зясувалося що у нас ще залишилось 1 рижик- хлопчик і 1 дівчинка чорно-біла(пухнаста буде).Так що якщо комусь ще треба кошенятко дзвоніть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарні, мені найбільше подобається чисто рижий з першої фотки :_25: Але манюююні :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Дякую усім хто взяв у нас кошеня,нехай ростуть здоровенькі вам та вашим родинам на радість.Тема закрита,кошенят всіх розібрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...