Перейти до змісту

Спасіть мене від мук)))


santer

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть дізнатись виконавицю композиціі, яку досить часто можна почути на LUX FM: "жизнь без тебя - наказание....между нами аэродромы и часы ожидания......". Це все, що я можу пригадати. Як я розумію,то це нова пісня. Доречі, виконавиця має жіночий голос. Дуже дакую і веселих Вам свят)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже-дуже-дуже дякую. Не повірете, уже три ночі спати не можу. Веселих Вам свят))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

допоможіть будь ласка,може хто знає - що за пісня грає в кінці 12 серіі 2-го сезону секс і місто?

буду надзвичайно вдячна!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Щоб не створювати подібних тем попрошу тут, бо тоже хочу щоб "спасли від мук" (с)  :_07:

хто постійно слухае радіо " Ретро ФМ" те що на 100,9 . Там не так часто але крутять одну мелодію, дуже важко передати яку , слів нема :_08:  іі виконує або Крутий  або Раймонд Паулс, більше я нікого незнаю хто б так грав на піаніно з інтрументальним ансамблем, я вже трохи переслухала іх і навіть скачала пару альбомів Крутого з його такою музикою, но поки все безрезультатно. Я знаю що це дурість, тіпа найди то незнаю що  :_08:  але вдруг хтось знае про яку мелодію я  тут пишу. Допоможіть :)  Буду дуже вдячна .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось хто читає форум працює на Луцькому радіо, бо в четвер 9.09 вже ближче до вечора десь в районі 6.30-7.30 йшла програма де грала різна джаз музика, один трек дуже сподобався але назву його я не почув, от якби найти трек ліст того що грав в той вечір в тій програмі було б супер !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тюнатік не справився... може, хтось знає, що то бумкає?

Аудіокліп.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угадывать не надо - просто наслаждайтесь :smile3:

kirk soolooo.mp3

imo, лучший отжиг Кирка за весь альбом :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The day that never comes?)

exactly. all nightmare long тоже взрывная, но клип про тунгъского чървя чуть испортил впечатление :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Допоможіть знайти автора трека ДДД(01).mp3

ось, дивись і не мучся так сильно.

П.С. правда воно шось не тей во :-)

post-3379-1285058789,32_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...