Перейти до змісту

История религии за 90 секунд


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Выходит 3000 лет до нашей эры бога не было :)

Была другая культура и другая религия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я памятаю, найпоширеніша релігія - далеко не християнство. Не впевнений, що воно навіть на другому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

християнство не може бути масовим, в ньому головне не кількість а якість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

християни перемогли :0002:

Рома,ну це ж не спорт!Тут не повинно бути переможців.Повинна перемагати Абсолютна Істина і Любов.Ти ж сам пишеш,що головне не кількість,а якість.А якість зараз у всіх релігіях "китайська".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне, інші масові релігії набагато мудріші за християнство, бо вчасть самовдосконалюватись у першу чергу, а не ховатись у нірку. І причини відповідних ідеологій цілком очевидні. Так що, що мається на увазі під якістю, я не розумію. Масовість, влада? Я не думаю, що християн зараз можна згуртувати в одному руслі виключно релігійною мотиваціїю. А от представників ісламу ще й як можна. :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне, інші масові релігії набагато мудріші за християнство, бо вчасть самовдосконалюватись у першу чергу, а не ховатись у нірку. І причини відповідних ідеологій цілком очевидні. Так що, що мається на увазі під якістю, я не розумію. Масовість, влада? Я не думаю, що християн зараз можна згуртувати в одному руслі виключно релігійною мотиваціїю. А от представників ісламу ще й як можна. :_40:

У Християнстві є багато конфесій. І воно таки дійсно є найпоширенішою релігією в світі. І якраз те, що протягом усієї своєї історії створювались ці конфесії (протестанські зокрема) і вказує, що християнство весь час розвивається і вдосконалюється. І я б не стала так категорично стверджувати, що інші релігії мудріші. Християнство вчить не грішити – а це і є самовдосконалення. Відходити від поганого, робити хороше.

А Іслам, крім меньших, розділений на 2 великі конфесії (утворились майже відразу після смерті Мухамеда) сунніти і шиїти, які вже кілька століть жорстоко ворогують між собою.

Їх так просто не згуртуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

" Християнство вчить не грішити – а це і є самовдосконалення" .... це правильно сказано, але не треба забувати, що цей "закон" створився під страхом, тому християнство це більш система привління !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...