Перейти до змісту

Интерны (2010) SATRip


morseton

Рекомендовані повідомлення

78.gif

Оригинальное название: Интерны

Год выпуска: 2010

Жанр: Комедия, ситком

Выпущено: НТВ Кино

Режиссер: Максим Пежемский, Заур Болотаев

В ролях: Иван Охлобыстин, Кристина Асмус, Илья Глинников, Александр Ильин, Дмитрий Шаракоис, Вадим Демчог, Светлана Камынина, Светлана Пермякова

Качество: SATRip

Видео: XviD, 1208 Кбит/с, 704x400

Аудио: MP3, 2 ch, 128 Кбит/с

Продолжительность: 00:25:07

Язык: Русский

О фильме:

Главные герои ситкома – четыре интерна. Они все время попадают в идиотские ситуации, а их руководитель доктор Быков (Охлобыстин) с удовольствием за этим наблюдает. Доводить интернов до белого каления Быкову помогает друг доктор Купитман и мешает главврач больницы Анастасия Кисегач. Почти все сюжеты взяты из реальной врачебной практики. Роль доктора, который помимо своей воли становится руководителем практики у четырех оболтусов-интернов, играет Иван Охлобыстин. Священник, актер и сценарист. Учился во ВГИКе, работал режиссером на «Мосфильме», занимался журналистикой, политическим пиаром, сотрудничал с ведущими телеканалами. На его счету – более 30 ролей в кино и более 20 сценариев. Закончил семинарию. В 2001 году отец Иоанн был рукоположен в сан священника. Воспитывает шестерых детей.

Интерны (2010) SATRip/

Взятий звідси http://www.ex.ua/view/973973

Всього намічається 60 серій, вже є 14, я залив першу серію, так сказать для проби, в друга є 10 серій, якшо, то попрошу залить

серіальчик для розвантаження мізків :) , тупо поржать :D

http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/501998/

http://interny.tnt-online.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ярлик на фтп трохи не фуричить (привик через тотал качать-закидать, F12-копія шляху до файла, так і сюди ввів, ссилка не через всі браузери працює)

правильна ссилка -->> ftp://lm:[email protected]/Video/Serials/%C8%ED%F2%E5%F0%ED%FB%20(2010)%20SATRip/

mukolaychik -у +1 за серіальчик, поділився :)

до-речі, хто з сетки 10,37,1-10,37,2, може качнуть через ДСхаби нахаляву, інші по внутрішньому трафіку, читайте тему тут http://board.lutsk.ua/index.php/topic/46568/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

дякую за серіал, реально дуже класний, но дуже схожий на американську клініку (Scrubs) (кста може в когось є 8 і 9 сезон)?

ждем 31-60 серії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є всі сезони Scrubs. Заливати 8 і 9 на фтп (разом на 7,5 ГБ потянуть)?

Звичайно що заливай!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтоп: а 9 сезона Клиники з мтв перекладом нівкого нема ?

а то той інший нехочеться дивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той, що я заливав, то там тільки перші дві серії не від МТВ. Всі інші "нормальні" :rolleyes: Але якщо тобі сподобались попередні вісім сезонів, то цей дев'ятий ти не зможеш додивитись до кінця... Невеселий він якийсь <_< Та й головних акторів нема (або вони дууууууже рідко з'являються)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перші вісім були мега шикарні)

і щось теж думаю що 9 це провал ібо 8 закінчився так що вже 9 нетреба було знімати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені після Scrubs дивитись нові серії "Теория большого взрыва" ващщє не в кайф було... Думав: "Якась лажа, а не серіал..." :)

Scrubs рулить :smile-zachot:

пс: доречі, Зак Браф і Дональд Фейсон (Тьорк) насправді і в житті найкращі друзі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не всетакі ТБВ рішає)))

вот думаю якій зараз серіал подивитись, бо вже все передивився що тільки міг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На фтп інтерни 22-30, а можна з 1 по 30????

Нажаль, залив тільки те що залишилось... Попередны серії потер через нестачу місця :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як то укртелекомівцям скачати???

можливо хтось запише на вінт, за сік/пиво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli

та вже на всіх торентах є перші 30 серій в якості 1530 Кбит/с, 704х400. Правда то всьо діло займає >8G , але то не так вже і багато для теперішіх швидкостей :)

я наприклад качаю ОСЬ звідси :0011:

P.S. сьогодні на вечір, думаю, буде все це вже на вінті в мене. З тебе 2 ДВД-Р і можу записати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щось не можу витягнути жодної серії."загрузка не может быть сохранена.Произошла неизвестная ошибка." :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...