Перейти до змісту

Онлайн залежність


ronya

Рекомендовані повідомлення

знаете бывает и наоборот, сколько не пробивал играть не когда не подседал ) ЛА - гавно, браузерные игры тоже ацтой, хватило меня на 3 дня максимум, Диабло играл еще в школе, влюбился :) , добежал до ХЕЛА и стер ее ), потом опять добежал и опять стер ))),

а за последних 2 года прошел только Crisis i Mirrors Edge... при том что просижую в день за компом до 12 часов, читаю, програмлю, ламаю и настраиваю ) но только не играю, даже Виндовса нету, ну не люблю я играть и всё

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задроти є не лише в поняттях онлайн ігри... такщо репортаж ніоЧом..

З.І. По їх мірках я залежний від онлайн ігор.. тільки вот в мене дуже роздільна межа між реальністю і віртуальністю.. Уже не граю в онлайні місяць - і живу спокійно :) но це не значить що не буду грати :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони не правильно розподілил пріоритети не онлайн залежність, а композалежність. Оскільки наша держава ще не до кожного юзера провела нет, а компи мають більшість. В мене коли нету не було я засідав днями і ночами на ігрушках, поки не осознав що так далі не можна і видалив їх нафіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони не правильно розподілил пріоритети не онлайн залежність, а композалежність.

Що ти маєш на увазі кажучі про "композалежність" ? Людину яка проводить більшість часу за кампом? Наприклад я як сказав раніше vanabee, за кампом проводжу більш ніж 12год. І це неяк не ігрушкі чи один інет.А онлайн ігор ніколи нерузумів, пограти можна тількі не весь час, на нову ігрулю мона виділити годинкі 2-3 на день но небільше ато так і в задроти недовго перейти. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вся моя робота то компи) З ранку до вечора ы троха довше.... і нічо ))) Єдина гра в яку граюсь - Ред Алерт. І то граюсь по паро годин, просто шоб розслабитись і відпочити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задроти є не лише в поняттях онлайн ігри... такщо репортаж ніоЧом..

Задрот-алкоголік чи задрот-растаман - звучить гордо ))))

Загалом підтримую. Про що б говорили психологи, як про всіх цих ненормальних людей, що їх оточують :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене прикололо їхнє завуальоване прохання не пробувати ці ігри, не грати у них. Адже звикання з першого :jeer: лвл.

Якщо я хочу прикупити за 30 грн трішки аден - я задрот? :rolleyes: (Уточнення - я ще ніколи нічого не купував в іграх за реальні кошти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...