Перейти до змісту

ТАБАЧНИК НАЗВАВ УКРАЇНУ "ПАПУАСЬКОЮ КРАЇНОЮ"


BIKTOP1970

Рекомендовані повідомлення

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник виступає за передачу всіх вищих навчальних закладів в управління Міносвіти. 

Про це він сказав на прес-конференції у четвер, повідомляють Українські новини.

"Безумовно (потрібно передавати). Тому що ми - єдина папуаська країна, де 28 центральних органів виконавчої влади мають вищі навчальні заклади", - сказав міністр, відповідаючи на запитання, чи є актуальною ідея про передачу всіх ВНЗ у підпорядкування Міносвіти. 

При цьому Табачник зазначив, що Міносвіти розробляє стандарти освіти і схвалює підручники, а структури, відповідальні за освіту в інших міністерствах, значно роздмухують бюрократичний апарат. 

Крім того, міністр підкреслив, що створення єдиного освітнього простору стане важливим кроком для покращення якості освіти.

Оригінал-посилання: http://pravda.com.ua.../04/15/4937471/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні назвав папуасами, а завтра скотами?

Це, міністр освіти, дозволяє собі такі висловлювання, а що вже говрити, про нижчих від нього, по посаді!?

Раніше, якось з повагою дивився на цю людину, а зараз бачу, що це самий звичайнісенький жид - україно-фоб!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову Табачник... Хай собі людина працює і покаже, що він зможе хорошого зробити. Фраза вирвана із контексту і додана в титул новини, як це завжди буває у нашої неякісної журналістики. Наче кидають по кісточці для затравки усім хейтерам Табачника. Невже неясно, що це була іронія, я хз :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='15 апреля 2010 - 22:11' timestamp='1271358685' post='480265']Це коли слухняний ректор слухняно формує слухняний викладацький склад який слухняно бере хабарі і дерибанить університетське майно щоб слухняно відкашлювати нагору - а найменший скандал слухняно гаситься тими самими "верхами".

і у цьому ми, погодьтеся, таки добрячі папуаси...

Шановний папуасе, чи nd, особисто я, на свому факультеті, ні разу не платив, і одногрупники мої теж не платили. І в загалі, хабарництво у Луцьких ВУЗах (наприклад у ВНУ чи ЛНТУ) має пасивний характер, тобто платить той, хто взагалі на пари не ходить, і не факт, що ще зплатить! Так, що, говоріть будь ласка за себе, папуас ви, чи ні!

Зовсім інша справа, коли "жопа" з міськради, не погоджує важливий документ, без певного відкату :( , а як часто починаєш ходити на "подпісъ", то вже і нахуй посилає. І хто тут папуас, а хто бідняк-дурак ось питання!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця собака хоче заставити всіх викладати на російській.

І буде після його правління як в віршику!

Дід приїхав із села, ходить по столиці.

Має гроші - не мина жодної крамниці.

Попросив він:

- Покажіть кухлик той, що з краю.-

Продавщиця:

- Что? Чево? Я нє панімаю.

Кухлик люба покажіть, той, що з боку смужка.

- Да какой же кухлік здесь, єслі ето кружка.-

Дід у руки кухлик взяв і нахмурив брови:

- На Вкраїні живете й не знаєте мови.-

Продавщиця теж була гостра та бідова.

- У меня єсть свой язик, ні к чему мне мова.-

І сказав їй мудрий дід:

- Цим пишатися не слід,

Бо якраз така біда в моєї корови:

Має, бідна, язика і не знає мови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову Табачник... Хай собі людина працює і покаже, що він зможе хорошого зробити. Фраза вирвана із контексту і додана в титул новини, як це завжди буває у нашої неякісної журналістики. Наче кидають по кісточці для затравки усім хейтерам Табачника. Невже неясно, що це була іронія, я хз  :blink:

Фраза можливо і дійсно вирвана з контексту. Але є таке російське прислів'я: "Слово не воробей, вылетит - не поймаеш". 

Те що може собі дозволити пересічна людина в розмові на кухні, абсолютно не припустимо для високопосадовця такого високого рівня. IMHO.

Враховуючи його неповагу до цієї країни і людей які є населенням цієї країни, та наперед упереджене ставлення до всього, можна лише здогадуватись що саме хорошого він може зробити. Зрештою, можливо він і сам ще не знає.

А принципи "Демократичного Централізму" ми вже проходили за комуністичних часів СРСР. Хоча як на мене в - цьому словосполученні є два антагоністичних слова... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я гадаю що Прокуратура, СБУ, Податкова, Митна служба та інші подібні профільні установи краще знають як готувати собі кадри ніж якийсь там міністр освіти.

І особиста рекомендація для Табачника, його донецьких товаришів та прибічників, почитайте цей віршик та зробіть з нього висновок:

Як романтично пахне КОВБАСА

і ПОМІДОРИ густо зашарілись,

і в пляшці, чиста ,мов роса,

ГОРІЛОЧКА домашня зачаїлась!

і ніжно САЛО зваблює кільцем,

і ХЛІБ наставив загорілу спину,

якщо ти млієш, коли бачиш це,

ЧОМУ Ж ТИ , ПАДЛО, НЕ ЛЮБИШ УКРАЇНУ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця собака хоче заставити всіх викладати на російській.

Хочу виправити-"..ця жидовська собака..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd] Иконка

по твоєму передача всіх вузів під одного начальника, збільшить їх незалежність? Може хай директором всіх телеканалів буде Янукович?

При цьому Табачник зазначив, що Міносвіти розробляє стандарти освіти і схвалює підручники, а структури, відповідальні за освіту в інших міністерствах, значно роздмухують бюрократичний апарат.

помоєму ясно шо там за стандарти і історія України в підручниках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж на скільки ця собака зпаклюжить нашу освіту. дайте хтось номер служби стерилізації собак, може хоч без яєць він подобрішає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніхто не спорить. Максимум незалежності від інших і максимум залежності від Табачника, він це і декларує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніхто не спорить. Максимум незалежності від інших і максимум залежності від Табачника, він це і декларує.

Люба така монополізація - шлях до узурпації і як наслідок деградації та загнивання. (навіть якби в Табачника "виріс" німб і "прорізались" крильця). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...