Перейти до змісту

Випускна сукня


konva

Рекомендовані повідомлення

Привіт форумчанкам!

виникла потреба в сукні на випускний і тому звертаюся по допомогу - де у нас в Луцьку можна побачити і вибрати сукню - бажано недорого...тому що я в основному на базарі ... а там не те....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт форумчанкам!

виникла потреба в сукні на випускний і тому звертаюся по допомогу - де у нас в Луцьку можна побачити і вибрати сукню - бажано недорого...тому що я в основному на базарі ... а там не те....

В Універмазі є салон вечірнього та весільного одягу "Ніфертіті" - вони і шиють, і продають вже пошиті сукні. Не скажу, що найдешевше - але ціна\якість дуже співвідносна. В них здається точка продажу на третьому поверсі, а саме ательє на другому в службовому приміщенні (вхід від відділу, що продає сумки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Може комусь допоможу. Сказали що кращий вибір в Рівному. поїхали ми туди ( маршруткою) Були на "Гранд-базарі"-жалкая пародія на ГРАНД...облазили речовий ринок. Красива Злата плаза..цікаві речі. Ще були в Екваторі-багато знижок.. але нічого не купили-може тому що фігура не стандарт. але як сказала мала-Рівне- це село з міськими замашками... проїзд по 1,5грн. Так що якщо і їхати то не в Рівно (моя думка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.... А я збиралась туди прокататись, думала, що в Рівне варто поїхати, тепер задумаюсь :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...