Перейти до змісту

Обливаний понеділок у Львові


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

В цьому році обливаний понеділок пройшов у Львові особливо яскраво. Як видно, місцями доходило до маразму:

_MG_5212-as-Smart-Object-1.jpg

_MG_5022-as-Smart-Object-1.jpg

_MG_5226-as-Smart-Object-1.jpg

_MG_5178-as-Smart-Object-1.jpg

Dyachyshyn__DYB4839_7.jpg

Dyachyshyn__DYB4839_11.jpg

PZ_small_2498.jpg

Більше фото там:

zirvygolova.livejournal.com

dyachyshyn.livejournal.com

dnipro73.livejournal.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это еще вполне безобидно, хотя и не вяжется с имиджем "культурной столицы". могли ведь и дерьмом бросать в прохожих

половина "шуток" из этого блога тянет уже на хулиганство, imho

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятаю як в гуртожитку №4 істфаку на першому курсі обливали нас і обливали ми.

Веселуха та ще.

І не були ми придурками. А просто молоді і веселі. Традиції не ми придумали - не нам їх відміняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хуліганство...у кількості 50 чоловік..користуючись чисельністю нападали на всіх. і били ще дехто( під шумок( ні у чому не винних людей....

тепер багато із потерпілих змушені викинути свої мобілки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто з цих веселих людей відремонтує ноутбук чи мобільний телефон прохожим? Хто камеру фотографу, який випадково міг не туди втрапити, нову купить?

Dyachyshyn__DYB4839_5.jpg

А якщо я старий і невеселий мене треба бити ногою?

Чи адекватним людям треба сидіти вдома в дні шабашу людей з ненормальною і не завжди законною поведінкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився трохи я фоток з цього "свята".

Скажу так - місцями декому треба валити по морді. :mdr:

Перегібів у цьому обливанні занадто багато.

h_1270641216_31ddfac170.jpg

h_1270641253_ac446f7fa2.jpg

h_1270641281_7bba0e1364.jpg

P.S. Якби мене, наприклад, хтось облив з ноутом і мобілою - голову відкрутив би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як кажуть поляки "Цо забарзо - то не здрово". Перегиби і фанатизм до добра не доводять. Це як і з святкуванням - можна випити води свяченої і бути веселим і радісним від самого усвідомлення свята, а можна відро горілки вихлебтати і потьмарена свідомість забуде яка ж першоначальна причина випивання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спостерігав це дійство років 10 тому на автовокзалі Дрогобичі. Враження препаршиві.

Це свято тільки для паморків, які безнаказано бігають і обливають людей не зважаючи ні на що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......

P.S. Якби мене, наприклад, хтось облив з ноутом і мобілою - голову відкрутив би...

То ж так, але не  в такій ситуації як ця, коли нападаючих півсотні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що занадто, те не здорово! Традиції, традиціями, але можна було б якось і пом'якше, а то ж чистої води хуліганство...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...