Перейти до змісту

Концерт AC/DC у Варшаві


Hank

Рекомендовані повідомлення

ТУристичний салон пропонує поїздку на легендарний концерт!!!

дата туру 26-28 травня 2010

програма туру:

День 1

Середа.

Львів. Зустріч туристів.

14:00 - І в подарунок від фірми – пішохідна екскурсія „Містом сплячих левів” – по м.Львову.Його часто порівнюють з іншими містами Європи. Одним він нагадує Краків, іншим Вільнюс, Прагу або Париж

23:00 – виїзд зі Львова.

Перетин україно-польського кордону. Нічний переїзд.

День 2

Четвер.

Приїзд у Варшаву. Для бажаючих оглядова екскурсія по Варшаві – столиці Польщі. Старе місто і його Замкова Площа, Королівський замок, Кафедральний

Собор Св. Яна, Барбакан, костел Св. Анни, Лазєнки – один з найгарніших парків Варшави, улюблене місце відпочинку мешканців та гостей міста (факультативно). Поселення в готель Вільний час.

Концерт AC/DC. post-4365-1270560460,61_thumb.jpg

Ночівля.

День 3

П’ятниця.

Сніданок. Звільнення номерів.

Вільний час для шопінгу, або самостійної прогулянки по місту.

12:00 - Виїзд до польсько-українського кордону.

23:00 (орієнтовно) – прибуття до Львова.

вартість туру 200 €

У вартість програми включено:

- консульський збір Республіки Польща (35€);

- вхідні квитки на концерт (45€) ;

- проїзд Львів – Варшава – Львів автобусом єврокласу;

- проживання у готелі;

- екскурсія по місту

- медична страхівка;

- супровід керівника групи

Додатково оплачуються:

- харчування;

- проїзд на громадському транспорті, таксі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- проживання у готелі;

є сніданок? наприклад у проживання за 45€ на добу має бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AC/DC це круто, але я би поїхав на MUSE, звичайно якшо до Києва знову не заїдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би поїхав на MUSE, звичайно якшо до Києва знову не заїдуть

MUSE в Кракові будуть 21 серпня.

http://muse.mu/tour-dates/upcoming/2010/8/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Кракові вони виступатимуть на фестивалі, а я хочу на сольний виступ і щоб у закритому приміщенні, як це було у Києві :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas, toha, ця тема про MUSE?

На АС\ДС їду. Точніше нас двоє. Взяли ще в лютому квитки в другу фан-зону по 180 злотих (бо в першу вже не було). Агнуса побачити навіть з далека категорично хочеться!

Для академічного інтересу, через два дні після АС\ДС в тій самій Варшаві залабає Елтон Джон. На нього квиток теж попередньо прикуплений. Що називається двох зайців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агнуса побачити навіть з далека категорично хочеться!

Ангус він, Ангус. Але якшо Вам Елтон Джон до вподоби, то можна і слеш в "АС/ДС" нахиляти в будь-який бік, не суттєво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ангус він, Ангус. Але якшо Вам Елтон Джон до вподоби, то можна і слеш в "АС/ДС" нахиляти в будь-який бік, не суттєво :)

Елтон - це сила! Хоч я і фанат більше олдскульного хард'н'хеві, але Сера Елтона дуже поважаю, як талантіще, яких мало. Був на його концерті в Києві, мав запрошення і тому стояв в фан-зоні в першому ряду під огорожею якраз навпроти його рояля, і отримав надзвичайно багато позитивних емоцій, як від відмінної якості звуку, так і від високого професіоналізму і самовіддачі Сера та його команди. Із задоволенням пішов би іще раз, так що тобі, Тоха, по доброму заздрю. Ех, I'm a Rocketma-a-a-a-n... :0123:

P.S. Перед тим був на Helloween в Палаці Спорту - не поперло ваще, звук гавно, та і драйв уже не той.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...