Перейти до змісту

Икар / Icarus


MrVes

  

22 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

otnbs4.jpg

Год выпуска: 2010

Страна: США / Канада, Reel One Pictures

Жанр: боевик, триллер, драма

Продолжительность: 01:24:28

Перевод: Профессиональный (двухголосый, закадровый)

Режиссер: Дольф Лундгрен / Dolph Lundgren

В ролях: Дольф Лундгрен, Стефани Фон Пфеттен, Саманта Феррис, Дэвид Льюис, Бо Свенсон, Линдсэй Максвелл, Моника Гандертон, Джон Тенч

Описание: Эдвард Дженн, в криминальном мире известный, как Икарус, в обычной жизни — преуспевающий предприниматель и любящий отец. Однако, и у таких успешных людей, как он, есть свои скелеты в шкафу, и переходить такому человеку дорогу, — обрекать себя на верную гибель. Такие люди всё же находятся, но они пока не знают, что уготовил им отчаянный Икарус, который будет бороться до конца, дабы защитить себя, свою семью, своих близких. Борьбы до победного конца не избежать…

Качество: DVDRip

Формат: AVI

Видео кодек: XviD

Аудио кодек: AC3

Видео: 720x400 (1.80:1), 25 fps, XviD build 50 ~1856 kbps avg, 0.26 bit/pixel

Аудио: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448.00 kbps avg

_______

Скрины добавлю завтра (фильм на рабочей машине и я его ещё не видел).

Заливать буду при наличии минимум 5 желающих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобаєтся як грає цей актор,подивився б цей фільм.

Хотів проголосувати за ,та спочатку нажав на кнопку "подивитися результати-не голосувати",а потім вже не можу проголосувати,пише що я вже проголосував.(хоча не голосував)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобаєтся як грає цей актор,подивився б цей фільм.

Хотів проголосувати за ,та спочатку нажав на кнопку "подивитися результати-не голосувати",а потім вже не можу проголосувати,пише що я вже проголосував.(хоча не голосував)

Є чарівна кнопочка "відмінити свій голос". Якщо натиснути "не голосувати", то голос не враховується, а якщо проголосував і змінив думку, то ця ж кнопочка допоможе у вирішенні проблеми.

.avi"]-= Link DM =-

post-119-1270229041,35_thumb.jpg

post-119-1270229041,62_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...