Перейти до змісту

звонки с УМС на Лайф


Рекомендовані повідомлення

только что звонил УМС на Лайф, перйвый раз приятный женский голос сказал - "Выбачтэ, напрямок пэрэвантажэный за мэжамы мережи УМС", вротой раз просто пропал вызов, дозвонился с трельего раза....

такое часто бывает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме гірше -- це дзвінки лайф-лайф ввечері. Всі намагаються по максимуму використовувати халяву (тариф Вільний) і дзвонять, поки батареї в телефонах не посідають :P

А ще бісять тупорилі малолітні імбіцили, котрі дорвались до халяви і дзвонять, щоб подіставати когось по телефону. Наприклад до моєї жінки пару раз дзвонив якийсь недоробок з репліками типу "мій брат тебе хоче", поки я не взяв трубку і не розказав, що його братові потрібно з ним зробити і в якій позі. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

t0rik (14:25:15 16/11/2006)

а хуле у тя труба не пашет?

dodoo (14:25:36 16/11/2006)

кагнипашит?

t0rik (14:25:48 16/11/2006)

нажаль не може выдповысты на дзвинок

t0rik (14:25:55 16/11/2006)

кароче набери мну я те усе скажу

dodoo (14:26:07 16/11/2006)

куяссе... читеры бля!

dodoo (14:26:13 16/11/2006)

юмси

оказалось, шо читеры - Лайф! ЮМСо на ЮМСо - без проблем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме гірше -- це дзвінки лайф-лайф ввечері. Всі намагаються по максимуму використовувати халяву (тариф Вільний) і дзвонять, поки батареї в телефонах не посідають

поддержую. така фігня була не сразу. чув шо студентам роздавали пакети на халяву з тарифом Вільний. після пар начінають звонить і тоді наступає піпец... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юмс на Юмс тож стебно, вечером чето стало слишком частенько линия перегружена. :P, видать пора на билайн переходить, ато эти ихние юмсишные 27 копеек достали. Говоришь мля не больше 10-20 сек а платишь мля 27 незачто!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...