Перейти до змісту

Печені кури з ВОПАКА


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Зараз із села швидко вчаться дурити "міщан".

Це точно. В знайомих дитя отруїлося домашнім молоком :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Некип'яченим звісно? :_14:

До теми, а що зараз без хімії? М'ясо, риба, кисломолочні всі, фрукти, зелень... Здорове харчування останнім часом стало або жартом, або таким собі квестом, авось знайдеш. Ну не прослідкуєш ти всього шляху того хай найдорожчого м'ясориба :_38: Та й нахавались, мені здається, вже усього, адаптовуємось по-троху. Або виздихуєм :0032:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Продовження про той же ВОПАК на Відродження.

Дьорнуло мене, купив ЗЕЛЬЦ в тому ВОПАЦІ, 15 см довжиною, здається в Запорізькій області зроблений.

З"Їв пару кусочків, через 2 часа відчуваю в зубах застряла косточка, тонка як від риби, я до зеркала дивлюсь все піднебіння поцарапане. На слідуючий день на тих місцях виступили прищики (язви як при стоматиті) ну думаю, пройде через 5 днів. Ніфіга, почали збільшуватись в розмірах і перекинулось на язик, в пятницю здав мазок на бактерії і грибки, в вівторок заберу аналіз. Шоб я ще коли небудь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в Украине есть экологически чистые продукты (у бабок на базаре и типа такого)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу поділитись як в "курних точках" реалізують ті самі кури.Значить привозять курку...термін зберігання якої приблизно 2-4 дні,звісно всі не продаються за цей час,тому починають дуже смержіти трупами,цвісти,но то нічого страшного,їх бистренько миють всякою гадостьюю....і знов на прилавок))Доречі ота "мережа курних точок"досить поширина і всі ви точно купували там курей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забрав аналіз тікі шо, висіяли Streptococcus haemolyticus

кароче обична бактерія (нічого нового в зельці (крім ріг і копит) небуло) яка живе в кожного але при ранах і послаблені імунітету може отак проявитись. ДИВІТЬСЯ ЩО В РОТ СУНЕТЕ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бережете себе. Жрете всяку хімію з супермаркетів. Ти б краще на базар сходив (Старий чи Привоз) і вибрав там домашню курочку!

Не про м'ясо, але про "домашнє"...

Було таке. Точно знаю. Бабуля дешево купила яйця магазинні, акуратно переклала їх в картонну коробку і продавала як домашні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перш за все зверну увагу громади, що до будь-якого закладу загального харчування, який знаходиться територіально (підпорядковується/має одних власників) на одній торговій площі з супермаркетом слід відноситися з осторогою. Це пояснюється тим, що кожен магазин має неліквід чи прострочений товар. Те що повернення прострочки поставщику рідкість мабуть очевидно для всіх. От і використовуються усіляки прострочені або ж з поганими термінами майонези, соуси і т.д. Уявіть тепер собі салат "шубу" або щось подібне в бакалійному відділі в супермаркеті ... оце покупець набере гидоти :dont: Теж саме стосується усіх продуктів, які "виготовляються" в магазині.

Рекомендую переглянути цикл фільмів із серії "История всероссийского обмана".

"Печально" і повчально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшла в магазинчик на Соборності, "Сальце м'ясце" називається. Купили на пробу там копчених реберець та дом. ковбаски.

Хочу сказати що задоволена таким магазином. Там ніби чоловік з жінкою його відкрили і дуже слідкують щоб було все свіже і самі все роблять.

До вечора не завжди можна купити що хочеш, розбирають.Але ще є все-таки порядні підприємці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...