Перейти до змісту

прохання про допомогу


Jack

Рекомендовані повідомлення

Прошу Вас т надати посильну благодійну допомогу на лікування 10-річного Остапчука Івана.

У 2008 році в нього було виявлено пухлину головного мозку, яка тисне на зоровий нерв та спричиняє його атрофію – хлопчик почав втрачати зір.

Син був прооперований 23 жовтня 2008р в інституті нейрохірургії ім. акад. Ромоданова м.Києва.

Нещодавно проблема дала про себе знати знову! Продовжився ріст залишків пухлини, а в результаті – майже повна втрата зору правого ока та значне погіршення лівого.

Сина прооперували ще раз у Києві 11 лютого 2010 року. Видалити пухлину знову ж таки повністю не вдалося. Процес падіння зору не припиняється - він проходить катастрофічно швидко і є невідновним.

Зрозумівши, що на Україні вирішити цю проблему неможливо, я почала звертатись за кордон, але отримувала численні відмови, так як хвороба сина є досить складною.

Нарешті надійшла відповідь з Берлінської клініки «Шаріте». Там гарантують повне видалення пухлини. Операція коштує біля 30 тисяч євро (копія прайсу додається). Зробити її потрібно терміново, щоб врятувати зір, який залишився, та уникнути інших важких ускладнень.

Я мати-одиночка і виховую сина одна. Зібрати таку суму я не в змозі, тому дуже сподіваюсь на Вашу допомогу!

Дякую за Вашу чуйність та милосердя!

З повагою Остапчук О.О.

Реквізити для переказу коштів:

ПАТ «Банк інвестицій і заощаджень»

Банк отримувача: ПАТ «Банк інвестицій і заощаджень»

Рахунок № 29246002 МФО: 380281 ОКПО: 33695095

Призначення платежу: поповнення картрахунку

№262561477601

Отримувач: Остапчук Ольга Олександрівна КБ «Приватбанк»

Банк отримувача: КБ «Приватбанк»

Призначення платежу: поповнення картрахунку

№ 6762 4688 8991 5900

Отримувач: Остапчук Ольга Олександрівна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...