Перейти до змісту

Ета вам не Кузя в «Промені»


SunSeth

Рекомендовані повідомлення

По-справжньому великих музикантів, що на ділі здійснили синтез європейської класичної музики та серйозних субстилів сучасної рок-музики можна перерахувати по пальцях. І в цій справі, безумовно, пальму першості варто вручити Джону Лорду - піаністу, клавішнику і композитору, ім'я якого мільйони меломанів у світі сприймають як музиканта - засновника однієї з найграндіозніших рок-груп сучасності «Deep Purple».

12681400330_autozoom_300x400.jpg

Вперше українська публіка побачить унікальний концертний виступ Джона Лорда. На сцені Палацу Україна будуть звучати: легендарний орган Hummond, хіти «Deep Purple» та класична музика. Разом з Маестро, його рок-гуртом та вокалістами гратиме Державний естрадно - симфонічний оркестр України! Диригент - Дмитро Логвин.

Коли:

2010-05-31 19:00

Місце проведення:

Національний Палац "Україна"

Ціна: 250 ... 1500 грн.

©

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора в Палаці "Україна" на концерті Лєпса був... Звук там чудовий. Дуже не проти ще туди на якусь атракцію втрапити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора в Палаці "Україна" на концерті Лєпса був...

Хто такий Лєпса? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора в Палаці "Україна" на концерті Лєпса був...

Хто такий Лєпса? :huh:

Не переймайся, він за межами твого світогляду :)

Слухай співи Шульдінера, рахуй кількість ударів в секунду Мазуркевича, згадуй раннього Діркшнайдера - і буде тобі щастя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сіротскіє пєсні? :0135:

Не переймайся, він за межами твого світогляду :)

Слухай співи Шульдінера, рахуй кількість ударів в секунду Мазуркевича, згадуй раннього Діркшнайдера - і буде тобі щастя :)

Пан знавець мого світогляду? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 2 SunSeth , ти не знаєш такого  мега музиканта , як Лепс , стид і позор  ;) , да він з самим Стасом Пєха співає , А дуєт з Меладзе ,це ваабще супер , а з Алегровою -персік.

А хто такий Джон Лорд , Ну подумаєш на піаніні в якійсь Темно Ліловій банді грає , ну перший придумав  зіграти рок банді з сімфонічним оркестром "Concerto for group & orchestra" в якомусь задрипаному  "Royal Albert Hall" в древньому 1969 році . ;)

РS.А тема все таки про концерт великого музиканта, А не про те як лепси в коцертному  залі Палац Україна звучать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РS.А тема все таки про концерт великого музиканта, А не про те як лепси в коцертному  залі Палац Україна звучать.

Не передьоргуй. В темі не лише про великого музиканта, а й про місце проведення його концерту. Ти глянь краще, як топік в честь великого музиканта зветься - "Ета вам не Кузя в «Промені»". Тобто, сама назва теми схиляє обговорити не лише музиканта, а й те місце, де він дасть свій концерт.

Оскільки місце проведення - Палац "Україна", то я висловив свої враження (як ти міг помітити - позитивні) від звуку і акустики залу. А те, що окремі особи намагаються понтанутися своєю приналежністю до металюг, і нетерпимістю до всього іншого (про що яскраво свідчить кинута у відповідь на мій пост фраза "Хто такий лєпса?" - хоча в моєму пості можна було знайти й інші моменти для обговорення в контексті топіка) - то це їх проблеми, я цей період переріс :)

В усякому випадку, ті люди, які були на концерті Кузі в "Промені", і на вчорашньому концерті в "Україні" - відмітили, що звук і акустику абсолютно немає сенсу порівнювати. Тому, моє імхо таке: раз приїжджає ваш улюблений виконавець - то навіть якщо він буде з концертом в луцькому "Промені", коли є змога - краще поїхати в Київ, в "Україну". Виграш буде однозначний. А тим більше, якщо концертна програма передбачає живий оркестр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і не зрозумів яке відношення Кузьма у "Промені" має до виступу Джона Лорда в Палаці "Україна" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і не зрозумів яке відношення Кузьма у "Промені" має до виступу Джона Лорда в Палаці "Україна"

Звук в "Промені" був параша - аж неспецам це було зрозуміло. Кузьма в "Промені" теж виступав під "живий" оркестр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...