Перейти до змісту

Допоможіть знайти машину!


fedot

Рекомендовані повідомлення

Шановні одноклубники. Шукаю місце стоянки, або місце (місця) довготривалої парковки одного автомобіля. Власник цього тазіка заборгував мені троха грошей, замовивши товар і за ним не з"явився. Тепер же відключив телєхфона і пропав. Хочеться знайти - 500 гривень шкода дарувати. Отже - автомобіль Фольксваген Поло, рік випуску з 2006-го (Поло 6). Колір червоний. На склі значок-наклейка "У" або "Туфля". Вдарений в задню ліву частину, розбитий лівий стоп (який у мене і замовив). Хто побачить - дайте знати...Пиво+до пива з мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдаток потрібно брати з "чужих". По великому ж рахунку, той чоловік тобі нічого не винен, правда? Ну знайдеш ти його, і що далі?.. В будь-якому випадку, він не зобов'язаний в тебе забирати той товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться знайти - 500 гривень шкода дарувати.

а этот человек забрал у тебя товар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів, що ні -- прикмета ж в автомобіля -- розбитий стоп, який він мав забрати у fedot

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів, що ні -- прикмета ж в автомобіля -- розбитий стоп, який він мав забрати у fedot

и вийдет как в золушке..ходить примерять стоп к каждой встречной железной лошадке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо товару не брав, то просто пошле тебе, як найдеш. І матиме повне право, якщо буш висувати якісь претензії :) . Завдаток в таких випадках беруть, зазвичай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдаток потрібно брати з "чужих". По великому ж рахунку, той чоловік тобі нічого не винен, правда?

Plum, ти правий на всі сто - в тому моя найбільша помилка. Але людина мені на протязі двох тижнів кожного дня мізки полоскала за той стоп - дійсно треба йому було...Тож тому і завдатку не брав.

Ну знайдеш ти його, і що далі?.. В будь-якому випадку, він не зобов'язаний в тебе забирати той товар.

Аби знайшов - я вже точно розберуся))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо товару не брав, то просто пошле тебе, як найдеш. І матиме повне право, якщо буш висувати якісь претензії :) . Завдаток в таких випадках беруть, зазвичай.

Угу, послати простіше всього ))) Але ж у житті не все так просто, методи впливу є різні :) Йому буде ліпше просто по-люськи спробувати проблемку вирішити, я ж добрий :D

я так зрозумів, що ні -- прикмета ж в автомобіля -- розбитий стоп, який він мав забрати у fedot

и вийдет как в золушке..ходить примерять стоп к каждой встречной железной лошадке

Та не треба міряти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Человек ищет место парковки :) Помогите ему !!!! Он разобьёт ему снова поворот, и тот сам к нему прибежит.....:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Его(её) ребенок учится в 21-й школе. Раньше, когда забирал дочку со школы, часто видел там этот поло. И в районе Соборности 24- Воинов 6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Его(её) ребенок учится в 21-й школе. Раньше, когда забирал дочку со школы, часто видел там этот поло. И в районе Соборности 24- Воинов 6

Андрюха :) ..... не боишься давать такие намёки :):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 fedot

машинка така має бути? -

post-4550-1268475667_thumb.jpg

Точно така...Тільки з битим лівим стопом.

Человек ищет место парковки :) Помогите ему !!!! Он разобьёт ему снова поворот, и тот сам к нему прибежит.....:)

Він у нього до цих пір битий - сьогодні у мене з-під носа втік на Київському майдані(((( Але вже маю майже весь держномер, вже простіше трошки буде))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Розслабся, тобі ж сказали що тобі нічого не винні. І чому ти такий впевнений, що твоя коса не найде на камінь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розслабся, тобі ж сказали що тобі нічого не винні. І чому ти такий впевнений, що твоя коса не найде на камінь?

Мені винні. А якщо впевнений - значить на то є підстави. Завжди можна по-людськи...А можна дуже навпаки. І не моя в тому вина, якщо людина обере друге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрюха :) ..... не боишься давать такие намёки :):D

Я ведь хозяину(или хозяйке) машины пальцы в двери не зажимаю и не требую купить у меня фару ;) Видел красный Поло с разбитой жопой возле школы, вот и все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім щиро дякую за допомогу! Модератора прошу закрити і знести тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім щиро дякую за допомогу! Модератора прошу закрити і знести тему.

А модератора тут нема :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...