Перейти до змісту

Коптилка на дачі


NSL

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть. Скоро весна.

Може хтось робив собі коптилку невеличку. Дайте схемку чи розкажіть як її робити.

дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможіть. Скоро весна.

Може хтось робив собі коптилку невеличку. Дайте схемку чи розкажіть як її робити.

дякую.

Яка довжина клаптика на якому ти хочеш розмістити коптилку. Треба виміряти. Бо від цього залежать усі параметри.

У мене на дачі батько зробив. Буду то переміряю свою і дам характеристику. Ми вже користуємось років 5 нею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главное помнить, что одна хвойная ветка изменит вкус копченостей до неузнаваемости :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-1632-1268399636_thumb.jpg

Колись користувався такою коптильнею.

Зроблена з металевої бочки. Замість камери згорання і труби можна вирити ямку з канавкою, накрити бляхою та присипати землею для герметизації. (Дрова землею не присипати :) просто зробити над ними дашок).

Як точно вирахувати довжину канавки (труби) не знаю, але вона сприяє тому, що продукт коптиться а не печеться (чим довше канавка - тим холодніший дим).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже хочу сделать, только снежок пускай сойдёт.

Це ж буде холодне копчення. Щоб скоптити рибу в такій коптільні потрібно буде біля 6 годин. Краще вже робити коптильню гарячого компчення 30 хв. і рибка готова. Сам такої не маю, але коптив в знайомого на дачі суть така, що дим іде не від дров які горять, а від стружки (черешня, вишня) яка нагрівається тими ж дровами.

От що знайшов в інтернеті :D

post-4263-1268832509_thumb.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво скачав книжку

Копченые блюда имеют неповторимый вкус и аромат, долго не портятся и могут быть использованы, особенно в летнее время, для приготовления холодных закусок, первых и вторых блюд. Однако немногие знают, что копчение в домашних условиях доступно каждому. Книга раскрывает читателю многие секреты копчения.

В книге рассказывается о способах копчения, о самой технологии копчения, о том как сделать аппараты для копчения, и приведены множество различных рецептов копченостей.

Название: Дачная коптильня

Автор: И.Р. Киреевский

Издательство: Аст, Сталкер

Год издания: 2006

Страниц: 113

Формат: PDF

Язык: русский

Качество: хорошее

LINK

post-4263-1268833580_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже хочу сделать, только снежок пускай сойдёт.

На другій схемі в тебе намальовано перекриття димаря шифером. Не раджу так робити - від жару шифер тріскає з страшним шумом і розльотом осколків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж буде холодне копчення. Щоб скоптити рибу в такій коптільні потрібно буде біля 6 годин.

Для риби меньше.

Так самий смак в тому. Приїхав десь в обід на дачу. Заклав батерею горілочки (пива, іншого гарячітєльного) в холодильник. Розпалив коптилочку. Зробив закладку. Шпортаєшся, прибираєш і слідкуєш за вогнем. Зробив до вечора всю необхідну роботу. Приїхали друзі. Дістав перший "артилерійський залп" поки на швидкоруч шось приготовлено. Потім всі розмовляють, курять і ждуть поки дістанеться смакота...

*пішов на гізметео, дивитись коли вже...*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Я сало коптив на саморобній коптильні, як на зображенні у Krukа. Тільки зверху ще вологим мішком накривав. За вісім годин на вишневих дровах така смакота виходить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в Масіка і Крука - правильні схеми. Я вже 5 років регулярно копчу по 2 рази на рік (на Різдво і Паску). Реально - металева бочка - димовий канал в землі накритий бляхою і засипаний землею (3-3,5 м)і ямка де паляться дрова (дуб, вільха, вишня, грушка, та ін. кісточкові). Як правило копчу ковбаси, бочок і сало. :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...