Перейти до змісту

питання по CDMAUA


Рекомендовані повідомлення

Хто чув, або знає про про CDMAUA?

Рекламу їхнього безлімітного тарифу я бачив на білборді по вулиці Рівненській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій колега користується. За 1 грн (при підписанні додаткової угоди на рік) дали модем Сієру 580 з перехідником на ЮСБ. + по акції "приведи друга" додатково кинули кожному по 100 грн. на рахунок. Швидкість обмежена 144 кбпс. В Луцьку в районі Київського майдану, третій поверх, іноді буває більше 100 кбпс.

http://cdmaua.com/actions/detail.php?ID=81219

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

144кб ето же больше 1 мб, или нет?

Що за питання? Де метр взявся. 144 kbit/s це 18 kb/s. Толку з тої безлімітки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

144кб ето же больше 1 мб, или нет?

Що за питання? Де метр взявся. 144 kbit/s це 18 kb/s. Толку з тої безлімітки...

Я думаю собі підключити бо в мене на даний час інтертелеком юзер 50грн 1.4 гб в місяць то я тут високі швидкості не бачу якщо хіба шо шось зайде то 100кб\с буває іто вкрай рідко завжди 20-15 і вибиває а деколи взагалі неробить но це можна ще спертися на те що я 10км від луцька знаходжусь от і думаю чи стоїть цей підключати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сієру 580 з перехідником на ЮСБ.

перехідник на ЮСБ, а без перехідника у модема порт який?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникли технычны проблеми у моєї знайомої... дзвоню на телефон луцької служби підтримки... пояснюю помилку... код здається 685, удаленні компьютер не отвечает.... т.е. виклик йде, тормозив на стадії перевірки імені/пароля... В службі підтримки дають таку відповідь: вине встановили драйвер модема... на моє цілком логічне питання а з якого ж модема я тоді дзвоню??? відповідь така: не треба займатись хамством... і трубку кинули... Круто... такого я не чекав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникли технычны проблеми у моєї знайомої... дзвоню на телефон луцької служби підтримки... пояснюю помилку... код здається 685, удаленні компьютер не отвечает.... т.е. виклик йде, тормозив на стадії перевірки імені/пароля... В службі підтримки дають таку відповідь: вине встановили драйвер модема... на моє цілком логічне питання а з якого ж модема я тоді дзвоню??? відповідь така: не треба займатись хамством... і трубку кинули... Круто... такого я не чекав....

:smile-zachot:

оператор мабуть десь з лайфа перейшов до них :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CDMA Ukraine, користувався, як тільки вони появились, бо не було альтернативи dial-up`у, після місяця користування, взяв безлім від укртелекому dial-up...Розчарований сильно тим CDMAUA, зараз Київстар, але правда EDGE, всі знайомі хвалять Peoplenet, але кажуть краще брати модем з можливістю підключення зовнішньої антенни, там 15м кабелю в комплекті з антенною дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Прошив модем в них тарифним планом по 9 коп/мб, але якщо зайти в мійСДМА і поділити зняті гроші на кількість наданих мб получиться по 17 коп/мб!

Крім того по пару разів на годину з"єднання саме роз"єднується і треба наново підключатись(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...