Harddriver Опубліковано 3 Березня, 2010 в 15:31 #1 Опубліковано 3 Березня, 2010 в 15:31 Залишок протектора - десь з пів-сантиметра. Знято з робочої машини восени - міняв на зимову. 120 грн. за пару.
trotsykmv Опубліковано 4 Березня, 2010 в 07:15 #2 Опубліковано 4 Березня, 2010 в 07:15 Зацікавило!!!Зателефонуйте за номером (050) 530-80-90, МаксимРезервую...
trotsykmv Опубліковано 4 Березня, 2010 в 08:40 #3 Опубліковано 4 Березня, 2010 в 08:40 Зацікавило!!!Зателефонуйте за номером (050) 530-80-90, МаксимРезервую...Прошу вибачення!!! Консультувався зі спеціалістами: сказали, що занизька для Lacetti. Знімаю з резерву.Ще раз прошу вибачення....
gonschik Опубліковано 4 Березня, 2010 в 12:22 #4 Опубліковано 4 Березня, 2010 в 12:22 якшо вистоа протектора не менше як півсантиметра і зношення рівномірне то резервую! Автор, як з тобою звязатися? напиши свій номер мобільного тут або мені в ПЛ
Harddriver Опубліковано 5 Березня, 2010 в 07:43 Автор #5 Опубліковано 5 Березня, 2010 в 07:43 Резерв знято - gonschik замовляв людині, яка, як виявилось вже придбала.
Harddriver Опубліковано 9 Березня, 2010 в 11:14 Автор #7 Опубліковано 9 Березня, 2010 в 11:14 Продано
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.