Перейти до змісту

Удвоение номинала ваучера для абонентов украинской мобильной связи


ksena555

Рекомендовані повідомлення

Цей лохотрон старий як світ. Забаньте топікстартера, або хай спробує пояснити причину створення цієї теми (хоча була б моя воля, я і без всяких пояснень забанив би) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ksena555, они знают как утроить номинал ваучера :

diod.jpg

ps. для всех знакомых с диодом. %уйня из первого топика не работает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може -- вже грохніть тему, бо ж як завжди пару людей, але знаєдеться на безкоштовне. А топікстартер якщо свідомо викинув таку тему -- бан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер 2,5 роки на форумі. На його рахунку не одна тема і не один тематичний пост.

Людина запитала поради, а ви накинулись. У вас що, сексу давно не було, банери мля, що такі злі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr. Ves, тут ти не зовсім правий. Припустімо, не зі злого умислу створена тема, але уяви, що твоя сестра/брат/мама/тьотя і т.п. прочитали і вирішили спробувати халяви. ;) Навряд чи ти був би тоді такий милосердний. :)

Я б перед створенням такої "слизької" теми все ж погуглив би, якби в чомусь сумнівався. Та що там говорити - мій підпис про все каже. :)

PS. І з сексом в мене все гаразд, дякую, друже, можеш не переживати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Человек открыл для себя чтото новое, интересуетца. Но ктото любит застой мозга и неадекватно на это реагирует :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr. Ves, тут ти не зовсім правий. Припустімо, не зі злого умислу створена тема, але уяви, що твоя сестра/брат/мама/тьотя і т.п. прочитали і вирішили спробувати халяви. ;) Навряд чи ти був би тоді такий милосердний. :)

Не переживай за маму/тьтю - вони прийдуть до тебе за поясненнями :)

З.І. Він же дав лінк звідкіля здер цю шнягу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...