Перейти до змісту

Паранжа - залог полового здоровья


difoto

Рекомендовані повідомлення

Та ті мусульманкі всі страшні, як атомна війна, от і ховаються.

post-2091-1275012517,47_thumb.jpgpost-2091-1275012507,34_thumb.jpgpost-2091-1275012566,47_thumb.jpgpost-2091-1275012491,76_thumb.jpgpost-2091-1275012684,48_thumb.jpgpost-2091-1275012714,96_thumb.gif

Страшненькі кажеш? Вони просто собі ціну знають.

Якби в тебе була така жінка, то ти міг би тільки гордитись нею...

post-2091-1275012643,09_thumb.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і інші потреби задовольнати, на повному скаку, так сказать.

Ось тепер стало зрозуміло чому нинішні жінки постійно повторяють: рицарів більше не лишилось, не ті мужчини нині що колись... а все тому що чоловіки перестали задовольняти потреби на скаку!

Який би це був сценарій для еротичного блокбастера німецького - рицар в обладунках на скаку оволодіває дамою... а потім можливо ще й конем.... теж на скаку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Настя! Нашо ти ті лахміття насунула? А.. за Ахмета заміж кажеш вийшла.

О! А хто така Настя? Насправді ці дівчата з ОАЕ, Кувайту, Оману і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В індонезійській провінції Ачех стартувала кампанія по боротьбі з жіночими обтислими джинсами.

Влада провінції виділила 20 тисяч довгих спідниць, які в найближчі два місяці видаватимуть жінкам, одягненим неналежно з точки зору традиційних ісламських норм.

Також під заборону потрапив і продаж джинсів у місцевих магазинах. Порушникам загрожує позбавлення ліцензії.

Нововведення стосується тільки мусульманок, що проживають в провінції Ачех. Тим не менше, розгорнута місцевою владою кампанія викликала хвилю протесту з боку правозахисників, які вбачають у ній порушення міжнародних та конституційних правових норм.

"Право судити про те, хто з жінок зодягнений зухвало, надано ісламській поліції. У разі, якщо жінку затримають у джинсах тричі поспіль, їй загрожує двотижневий термін ув'язнення", - заявив губернатор провінції Західний Ачех Рамлі Мансура.

За даними поліції, у четвер, 27 травня, затримали 18 жінок, які каталися на мопедах, зодягнені в джинси. У поліцейському відділку у кожної з порушниць вилучили джинси, а натомість дали довгу спідницю. Всіх затриманих відпустили після надання даних про себе та бесіди з мусульманськими духовними особами.

Індонезія є країною з найчисленнішим мусульманським населенням у світі. Більшість з 200 мільйонів індонезійських мусульман дотримуються помірних поглядів, проте в деяких консервативних провінціях заборонено вживати алкоголь і цілуватися в публічних місцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що паранджа - це занадто :), а чоловік якщо дуже ревнивий, то і з нею може запідозрити хз що. Я сама не проти одягнути коротеньку спідничку чи плаття по фігурі, але все в міру, щоб не виникало питань куди це я зібралася ;).

А ховати свою жінку від інших навряд чи спасе, якщо вона дійсно схоче скочити в гречку))).

А дівчата в паранджі зовсім не страхіття :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ховати свою жінку від інших навряд чи спасе, якщо вона дійсно схоче скочити в гречку))).

Вірно! Паранджа навпаки може способствувати прелюбодіяніям, якщо одягти паранджу великого розміру то там спокійно можна буде ховати свого залицяльника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що в хіджабі (паранджа, це перекручене слово), жінка має спокусливіший вигляд, аніж в коротенькій спідничці і топі. А чому? А тому що в чоловіків є можливість дофантазувати все інше, а коротка спідниця не дає можливость для уяви...

Не подобаються вам жінки в хіджабі. маю фото звичайних наших "тёток"

post-2091-1275036948,9_thumb.jpg, post-2091-1275036974,71_thumb.jpg, post-2091-1275036958,41_thumb.jpg, post-2091-1275036989,28_thumb.jpg

виглядає як: робота, додому, досуг.

Я вибрала б хіджаб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє-нє, на прикріплених фотках без хінджаби теж лишається багато простору, що б дофантазовувати. То у восточних мущин я так понімаю фантазія обмежена. Нормальним пацанам покажи зображення абсолютно оголеної дівчити то всеодно буде над чим фантазувати!

^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Та ще один Фактор : Зимою я йду в дублянці на дворі -15 мені на зустріч іде діваха в мініюплі!!!!!!

Мені аж холодно стало...

По простужують свою жіночу апаратуру, а потім думають : а чого то я неможу завагітніти....

Анекдот

Сидить металіст в барі , підходить до нього охоронець і питає:

Чого ти нацепив цього кілограмового ланцюка ?

Він : Щоб виділятись..

Охоронник:А чого вісить сережка на пів вуха ?

Він : Щоб виділятись...

Охоронник: Умом нада виділятись!!!!

Дівчата впершу чергу ми вас любим за ваш внутрішній світ!!!!!!

А якщо ви йдучи в міні і з великим декольте і поряд хлопець вам розказує , як він вас любить!! Знайте він просто з вами хоче переспати!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анекдот

Сидить металіст в барі , підходить до нього охоронець і питає:

Чого ти нацепив цього кілограмового ланцюка ?

Він : Щоб виділятись..

Охоронник:А чого вісить сережка на пів вуха ?

Він : Щоб виділятись...

Охоронник: Умом нада виділятись!!!!

Суперський анекдот!

Реально порадував геній-охоронець який вибрав професію аби самореалізуватися :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

demokrat, а на цьому інтернет-ресурсі люблять людей з багатим внутрішнім світом, а з такими, як ти, хочуть просто переспати, аби ти трахав не мозок, а те, шо треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо ви йдучи в міні і з великим декольте і поряд хлопець вам розказує , як він вас любить!! Знайте він просто з вами хоче переспати!!!!!!!!!

...і фігня, шо ви одружені вже 5-10 років, він гад, в будь-якому випадку, свого доб'ється!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...