Перейти до змісту

Не можу згадати назву фільму (


Yuraul

Рекомендовані повідомлення

Російська комедія. Актор дуже сильно косить під Джима Керрі (я покопався в неті, і жоден зі знайдених варіантів навіть близько не підібрався до такої схожості) та ще й дечим на нього схожий (худощаве таке обличчя). Крім цього, цей актор грає у фільмі дві головних ролі. Фільм на протязі місяця дивився по ТБ, правда, не знаю, по якому каналу, бо дивився у знайомого: кабельний, чи супутниковий, чи платний, щось таке, там показують тупо фільми без рекламних пауз (яке безмежне щастя :D ). Назва каналу щось на зразок "кінохіт" чи щось таке, схоже за змістом, але не фонетично.

Сюжет. Головний герой — успішний бізнесмен, разом з партнером жіночої статі тримають якусь контору. Він веде розпутний спосіб життя, постійно розважається, напивається, запізнюється на роботу, витрачає гроші і тп. Вона — цілковитий антипод, чітка, чесна, пунктуальна, відповідальна, їй весь час доводиться лаяти головного героя, щоб той став трохи відповідальнишим, бо ж розвалиться бізнес і погрожує йому розірвати партнерство. Є ще якийсь поганий дядя, який захотів прибрати головного героя і заплатив продажному секретарю, який працював на цій конторі. Оцей секретар після чергової гулянки вкотре забирав героя, щоб відвезти додому і чи підсипав йому щось в бухло, чи що, але герой вирубився і горе-кіллер вирішив, що він помер. Вирішивши позбавитись від "трупа", він поїхав на якесь мусорозвалище і викинув його там. Так головний герой опинився серед бомжів без грошей і документів.

А от як зовні схожий на нього бомж опинився у офісі, я вже не памятаю, що було далі — не додивився.

От. Само собою, з мене величезний плюс будь-кому, хто хоч якось допоможе, а то не заспокоюсь, поки не знайду.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...