Перейти до змісту

Підкажіть методику зарізання дерев"яного плінтуса


Doctor

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім!

Зіткнувся з проблемою як і чим (яким інструментом найкраще) нормально зарізати дерев"яний плінтус.

Можливо існує якась гарна методика.

Буду вдячний за будь-яку інформацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стусло 1

ножівка по металу + полотно з чуть більшими зубами

заміри по довжині відкладаються по внутрішній стороні плінтуса.

якщо кут внутрішній то зарізається до середини плінтуса

якщо кут зовнішній то від середини

для пластикових дреба мати ножиці, болгарку, або ту ж ножівку тільки з малими зубами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одна порада, краще завжди зарізати в плюсі ^_^ а то халепка може бути...

і ще одна, якщо плінтус буде прибиватись цвяхами, то краще спочатку дірку просверлювати, а тоді вже в неї вставляти гвоздя і прибивати, коли гвоздь буде ховатись більше як на половину, добивати до кінця бажано з наставочкою, щоб уникнути слідів від молотка на плінтусі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема ще й в тім, що більшість кутів не має 90 градусів. Стуслом я можу зарізати рівно на 45 градусів. Якщо ж кут більше або менше 45 градусів, і різати "на глазок" - виходить халепа. Тоді виходить що стусло взагалі непотрібне?

Навіть якщо потратити трохи грошей, і купити більш модне стусло, то відрізати тут вже можна під любим кутом, але ж як тоді той потрібний кут заміряти і чим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Прикладати до стіни в кут і накладати плінтус один на другий. Точки перетину і позначать лінію розрізу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикладати до стіни в кут і накладати плінтус один на другий. Точки перетину і позначать лінію розрізу.

Так, для наших дверей стусло не підійде. Як каже "serega" потрібно якісно відміряти точки перетину двох плінтусів і по них відрізати, +2..4мм запасу дати. А далі підганяєш або рубанком, або ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема ще й в тім, що більшість кутів не має 90 градусів. Стуслом я можу зарізати рівно на 45 градусів. Якщо ж кут більше або менше 45 градусів, і різати "на глазок" - виходить халепа. Тоді виходить що стусло взагалі непотрібне?

Навіть якщо потратити трохи грошей, і купити більш модне стусло, то відрізати тут вже можна під любим кутом, але ж як тоді той потрібний кут заміряти і чим?

Кутомір

post-6237-1264670483.jpg

post-6237-1264670561.jpg

й тут

post-6237-1264670483.jpg

post-6237-1264670561.jpg

post-6237-1264670483.jpg

post-6237-1264670561.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...