Перейти до змісту

Microsoft Security Essentials


SysR

Рекомендовані повідомлення

logo_mse.gif

О Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials обеспечивает защиту домашнего компьютера в реальном времени от вирусов, программ-шпионов и других вредоносных программ.

Microsoft Security Essentials можно бесплатно* загрузить с сайта Майкрософт, просто установить, легко использовать и всегда поддерживать в обновленном состоянии, чтобы обеспечить защиту компьютера с помощью последних технологий. Не составляет никакого труда определить, защищен ли компьютер: если цвет зеленый — все хорошо. Это очень просто.

Microsoft Security Essentials работает незаметно и эффективно в фоновом режиме, поэтому компьютер с ОС Windows можно использовать для любых целей без перерывов и долгих задержек.

*Чтобы установить Microsoft Security Essentials, на компьютере должна работать подлинная ОС Windows.

Сторінка продукту

Зара використовую сабж під Se7en на робочому компі та на свому нетбуці. Враження позитивні. Систему не нагружає.

Єдиний мінус даного продукту в тому що обов"язково перед встановленням перевіряє ліцензійність вінди в інтернеті.

msex.th.jpg mse2.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся сабжом десь з вересня минулого року. До того юзав авіру персонал. Так цей мені сподобався більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже була десь тема. В мене він стоїть - норм поки що..
Якшо і була то не знайшов.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо і була то не знайшов.

Погано шукав. Пошук по борді по слову Essentials -- варіантів не так багато, щоб не знайти. Ось той топік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...