Перейти до змісту

Ищу тростник


difoto

Рекомендовані повідомлення

Собственно нужно стебля тростника , камыша или рогоза(многие называют это все просто камышом), в диаметре не менее 12-14мм, длина несущественна, но желательно повыше, чтобы была возможность выбрать качественный отрезок.

Очень давно хотел достать сампоньо, но кумарит расстаться с сотней баксов за самый простенький вариант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м... біля дому в болоті росте. але не знаю чи достатньо товсті екземляри є.

завтра схожу подивлюся (сьогодні вже темно буде як додому втраплю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результати вилазки. в рогоза біля коріння стебло (якщо обібрати всі листки) в діаметрі сягає двох сантиметрів. Ну і звужується з кожним відростком листя доверху.

post-2135-1263639166.jpg

ще в болоті росте така біда

post-2135-1263639082.jpg

але самі товсті екземпляри в діаметрі сягають всього сантиметр

а вибрати якісний... в нас цієї радості достатньо, думаю буде з чого вибрати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

село Гірка Полонка.

як в"їжджатимеш в село зліва і побачиш болото (якраз перед початком житлової зони) 

це одразу над дорогою, блудити не треба

post-2135-1263641953.jpg

+380919274759

Звони коль сусаніна треба )))

я за 200 метрів від болота живу

з.і. акуратно там. хоч і мороз, але один раз я проламав лід і трішки намочив ноги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

огого як далеко

по вулиці потебні є парк вздовж стира, так там того діла дофіга!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав про флейту пана... Рогоза не факт що підійде. вона не пустотіла. заради експерименту вирізав невеличкий шматочок, висверлив всередині. ну не звучить...структура стебла у нього "м"яка". через те видно воно і поглинає звук (якщо так можна висловитися). ніяк не звучить. якшо взяти той же очерет - то хоча він надто тонкий і для того не годиться, але він хоч звучить - з нього мені вдалося витягнути якесь свистання :)

але очерету товстішого за сантиметр я ніде і не бачив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значит будем искать толстый очерет, он же тростник.

думаю 10 мм хватит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий товстий очерет що я зустрічав був на озері Пулемецькому. В районі Луцька навряд чи є такий.

Бамбук не підійде? В Новій лінії колись був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бамбук не підійде? В Новій лінії колись був

Штормлю D@ve в аську уже насчет него, молчит. Видимо, не на работе :) Перуанские сампоньо как раз из него. Завтра поеду, гляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще як варіант можна спробувати з кущів які в мене на батьківщині називають вовчі ягоди, а науці відома як бузина http://ru.wikipedia.org/wiki/Бузина_чёрная http://uk.wikipedia.org/wiki/Бузина_чорна Ростуть багатєнно в парку ім Лесі. Там серцевина до 1-2 сандиметра в діаметрі і легко дістається. Річні пагони близько 1-1,5 см в діаметрі. Товщина стінок близько 1мм, решта серцевина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...