Перейти до змісту

Що краще для вас?


Maggot

ICQ чи QIP  

117 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

ICQ чи QIP?

Ось в чому питання...

Чуть не Шекспір :(

Пишем що кому більше до вподоби і чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то люблю Квіп, він має гарний інтерфейс, не перегружений банерамиі лишніми функціями. Кароч для мене він кращий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам користуюсь QIP, але трохи не подобаються настройки і все таке... просто звик до АСІ наппевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, адміни або модери, давайте відредагуйте. А опрос я взагалі створив для того, щоб одному чуваку доказати, що квіп краще. Тому й чекав відповіді або ася, або квіп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

QIP рулит! аська устарела и вне конкурса... а Shkoder'а не считать!!! миранда по количеству протоколофф рулит(типа аська, MSN & other в одном флаконе), но QIP forver!!!! :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я и раньше говорил. если нужна только аська, то в самом деле лучше юзать QIP или &RQ. юзать миранду только для аськи, это как из пушки по воробьям :woohoo:

btw, на одну деталь я уже давно обратил внимание. в плане новшеств и доработок QIP как правило догоняет миранду, то есть появляется к миранде какой-нить свежий и полезный плагин, проходит пару недель и фича уже есть в QIP :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аська перегружена банерами і різними примочками. Навіщо довго строїти фаєр, щоб закрити порти на рекламу аськи і ставити до неї патчі, коли запустив qip і все нормально.

Колись пользував JAJC він теж розрахований на багатопротокольність, але розробники явно не слідкували за обновленням цих протоколів тому вимушений був відмовитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосовал за квип... мирандой и другими почти не пользовалса...

но если выбирать между аськой и квипом то конечно же квип)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Криско! :(

А взагалі в чому суть голосування? Що краще - ася чи альтернативні клієнти, чи саме ася чи квіп?

Бо якщо вибирати саме між ICQ і QIP, то відповідь буде одна, а якщо взагалі між клієнтами, то інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оскільки користуюсь виключно для переписувального тріщання, то КВІП. Однозначно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався різними клієнтами (причому різних версій) і скажу таке: в кожного є плюси й мінуси. якщо в конкретного користувача не випливає мінус через якісь нюанси (наприклад міранда по кілька раз присилає адресату повідомлення при перевантаженому слабенькому діал-аповському каналі. себто тим у кого нет хороший цей мінус до дупи), це не значить що того мінуса немає. й виходить що за один клієнт одні кричатимуть "круто" інші "фуфло".

так само з плюсами. якщо в клієнті є якась корисна фіча, за яку його любить частина користувачів, то не факт шо інша частина нею користується.

сказати що ліпше - не можна.

можна сказати що кому ліпше підходить!

мені - квіп!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міранда. Тому що дуже гнучка в плані налаштувань.+ плагіни...Головний плюс у тому, що підтримує багато протоколів. Доречі, користувачі Квіп змушені були оновити свій клієнт для подальшої роботи...таких незручностей не було у користувачів Міранди. Ось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, користувачі Квіп змушені були оновити свій клієнт для подальшої роботи...таких незручностей не було у користувачів Міранди. Ось так...

QIP Infium работал без всяких обновлений. Вот так...

Прикольно было когда утром на работу пришел - половина контакт-листа в оффлайне...потом начали слазится :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...