Перейти до змісту

Я торгую мертвецами / I Sell the Dead (2008) DVDRip


MrVes

Рекомендовані повідомлення

1255465427_111.jpg

Название: Я торгую мертвецами

Оригинальное название: I Sell the Dead

Год выхода: 2008

Жанр: ужасы, комедия

Режиссер: Гленн МакКвейд

В ролях: Доминик Монахэн, Рон Перлман, Ларри Фесенден, Энгус Скримм, Джон Спередакос, Эйлин Колган, Бренда Куни, Дэниэл Манче, Джоэль Гарлэнд, Джеймс Годвин

О фильме:

Действие фильма происходит в Лондоне 18-го века. Главный герой картины — могильщик, который на пару с подельником занимается продажей трупов доктору-аристократу.

User Rating: 6.7/10 (537 votes)

Выпущено: США, Glass Eye Pix

Продолжительность: 01:21:14

Озвучивание: Профессиональное (многоголосое)

Формат: AVI (XviD)

Качество: DVDRip

Видео: 640x272, 1063 kb/s

Аудио: MP3, 128 kb/s (2 ch)

Размер: 698 MB

post-119-1261996690.jpg

post-119-1261996724.jpg

post-119-1261996753.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна поцікавитися: До чого в темі абревіатура UA-IX ??? Де посилання на сервер в тому сегменті? Чи просто копіпаст? І ліньки думати для чого воно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна поцікавитися: До чого в темі абревіатура UA-IX ??? Де посилання на сервер в тому сегменті? Чи просто копіпаст? І ліньки думати для чого воно?

Якщо сам здогадався, що це копіпаст, то до чого питання про думати?

В мене зараз обмаль часу аби дивитися фільми, тому скачую і викладаю на ФТП, бо під кінець місяця зазвичай нічого качати з фільмів домашникам.

Якщо тема зайва, чи не відповідає правилам розділу то видаляй чи наказуй, а от ображати не варто. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого не образив. Я поцікавився написом про УА-ІХ в назві теми. І Спитав для чого вона? Бо, вважав, що буде окреме посилання для не абонентів ДГ!

Якщо копіпаст - то принаймні хоч читати варто, що копіюєш. А раптом там матюки??

Назву поправив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого не образив. Я поцікавився написом про УА-ІХ в назві теми. І Спитав для чого вона? Бо, вважав, що буде окреме посилання для не абонентів ДГ!

Якщо копіпаст - то принаймні хоч читати варто, що копіюєш. А раптом там матюки??

На матюки в мене око наметане. В буквах не було, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тот рип, что залил Mr. Ves просто отличный :ok2: да и фильм тоже веселый - настоящая черная комедия, практически без заезженных штампов и с массой забавных эпизодов. один раз посмотреть стоит однозначно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне понравился момент с первой вампиршей - колоритненько так. А в остальном - можно было и не смотреть. Обычная чернушка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...