Перейти до змісту

mozilla


fred

Рекомендовані повідомлення

підскажіть будь ласка чи є якісь плагін для мозіли шоб при вході в сам браузер вискакувала табличка з вводом паролю, шот типу вапше не пускало в браузер без паролю?, є таке?

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть будь ласка чи є якісь плагін для мозіли шоб при вході в сам браузер вискакувала табличка з вводом паролю, шот типу вапше не пускало в браузер без паролю?, є таке?

дякую

у мну тож таке було. Робили увсякі професіні люди і не зробили. Почала користуватись оперою, а потім переставила віндовс. То якийсь вірус напевно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось напевно ви мене не понявли або неуважно прочитали мій пост)))

В мене було так, відкриваєш мазілу і вискакувала табличка, введіть пароль. Кажу мені сказали шо це вірус гуляє.

Лана, сорі, не лізу я просто від того далека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене не вискакуэ таблика !! я хочу зробити вход в мозілу тільки по паролю! тобто шоб ніхто інших крім мене не міг зайти в мій браузер в якому качу закладок і ше всякого добра! вот так вот

читайте уважано пост!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віка, я так зрозумів що fred якраз і хоче добитись, щоб така "табличка вискакувала" :)

fred, а в чому високий сенс блокування браузера? ІМХО блокувати краще всю систему (Win+L), а для інших користувачів завести інший екаунт на компі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот в мене нароботі стоїть комп, я вот допустим взяв відгул і сижу собі дома, а мої співробітники так сказать зайшли в мій браузер і типу там шось шукають собі, бо відітелі їх опера і іе не влаштовує

блокувати систему - там ітак пас стоїть, а створити новий обліковий запис це не проходить як варіант... ну бо просто не проходить і все (тут без пояснень)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удали ярлык Фирефокса с Рабочего стола/Панели быстрого запуска/Меню Программы: если твои "співробітники" имеют компьютерные познания типа твоих, то этого будет достаточно, если побольше - то тут "пароль" не спасет... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці дві версії шо там пише це для старих файрфоксів

дл янових а типу 3,5,6 нема :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ось така штука для локу під пароль будь-якого софта, який хоче ломитись в інет. Особисто я не користувався, бо ставлю лок на свого користувача в вінді, Win+L коли встаю з місця це вже стабільно звичний жест :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оуууу .... єєєє..... то шо доктор прописав))) то шо надо якраз)) круто... дякую і + в репу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці дві версії шо там пише це для старих файрфоксів

дл янових а типу 3,5,6 нема :(

пройди по першому посиланню в топіку форума мозілли і в самий низ - там для фаєрфокса. Просте як двері :ok2: Вже встановив і при нагоді користуюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...