Перейти до змісту

GSM- сигналізації


Рекомендовані повідомлення

наскільки актуальним на даний час є встановлення автономної GSM- сигналізації ???

функції:

- автоматические звонки по тревоге до 3-х абонентов;

- SMS при срабатывания тревожной зоны до 3-х абонентов;

- SMS при срабатывании круглосуточнй зоны (авария) до 3-х абонентов;

- SMS о снаряжении системы до 3-х абонентов;

- SMS о состоянии системы по запросу до 3-х абонентов;

- активация тревожного выхода (сирена) по тревоге;

- многофункциональный управляемый выход;

- дистанционное снаряжение контроллера с мобильного абонента;

- функция удаленного аудио контроля, и передачи речевой информации (линейный аудио вход/выход);

- удаленное управление функциональным выходом с мобильного абонента;

- вход снаряжения (постановка/снятие охраны);

- тревожный вход (зона);

- круглосуточный вход (24ч. зона/авария);

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ «під ключ» від 1800 грн.

(блок безперебійного живлення, аккумулятор, сирена, детектор на відкривання дверей, детектор руху , виносний індикатор стану системи , провода і робота включно). Ідеальний та дуже практичний варіант охорони: дачі, гаража, квартири, магазину і т.д…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тільки от не потрібно слова " Ідеальний", бо на запит "portable gsm blocker" гугол багато дає посилань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть якщо використати gsm blocker сигналізація спрацює, хоть оповіщення небуде на мобільний, але сирена увімкнеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаючи трохи про наші "Ориони" то цей Орион-4ТМ.1 коштує 2125 грн.

Це де такі ціни? І, що за прилад? І взагалі назва фірми яка таким і за такі гроші займається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаючи трохи про наші "Ориони" то цей Орион-4ТМ.1 коштує 2125 грн.

Це де такі ціни? І, що за прилад? І взагалі назва фірми яка таким і за такі гроші займається?

автором теми є майстер по охоронних системах (стаж роботи в цій галузі 5 років) .... який у вільний від роботи час непроти заробити троха "пиньоників"

звичойно оріон Орион-4ТМ.1 коштує 2125 грн. ...

---я зараз вивчаю попит на значно дешевші сигналізації побудовані на GSM-конролерах, вони можуть прицювати і без Охоронного приладу, оскільки самі мають можливість тримати під охороною один і більше шлейфів сигналізації(в даному випадку 1 шлейф)... це значно здешевляю суму витрачену на встановлення сигналізації....

Чому пишу що це ідеальний та практичний варіант... тому що за такі гроші на ринку немає нічого кращого, щоб могло б за допомогою дзвінка чи смс-ки повідомити про спрацювання сигналізації. -ідеально для дачі, гаража.... в мене вдома така ж система стоїть, нарікань на неї немає, та й за фізичну охорону не потрібно платити щомісяця (при здаванні обєкта на пульт міліції)

метою теми є: розяснення людям можливостей GSM- сигналізацій, критика її з боку потенційних користувачів,

та асоціації які викликає ця фраза в пересічнї людини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки от не потрібно слова " Ідеальний", бо на запит "portable gsm blocker" гугол багато дає посилань.

на рахунок різних там блокіраторів, глушилок і т. д. і т. п. можу сказати що стовідсоткової впевненості вам не дасть ніякий прилад охоронної сигналізації -- його ж придумали люди, а значить і людина зможе знайти шлях,як обхитрити систему...

якщо бажаєте максимум захищеності то раджу вам встановлювати Охоронну систему заключати договір на охорону з пультом ДСО (чи будь-якою іншою організацією) та ще краще з матеріальною відповідальність організації що надеє послуги охорони...

це є максимум, який нам пропонує ринок охоронних послуг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаючи трохи про наші "Ориони" то цей Орион-4ТМ.1 коштує 2125 грн.

Це де такі ціни? І, що за прилад? І взагалі назва фірми яка таким і за такі гроші займається?

автором теми є майстер по охоронних системах (стаж роботи в цій галузі 5 років) .... який у вільний від роботи час непроти заробити троха "пиньоників"

звичойно оріон Орион-4ТМ.1 коштує 2125 грн. ...

---я зараз вивчаю попит на значно дешевші сигналізації побудовані на GSM-конролерах, вони можуть прицювати і без Охоронного приладу, оскільки самі мають можливість тримати під охороною один і більше шлейфів сигналізації(в даному випадку 1 шлейф)... це значно здешевляю суму витрачену на встановлення сигналізації....

Чому пишу що це ідеальний та практичний варіант... тому що за такі гроші на ринку немає нічого кращого, щоб могло б за допомогою дзвінка чи смс-ки повідомити про спрацювання сигналізації. -ідеально для дачі, гаража.... в мене вдома така ж система стоїть, нарікань на неї немає, та й за фізичну охорону не потрібно платити щомісяця (при здаванні обєкта на пульт міліції)

метою теми є: розяснення людям можливостей GSM- сигналізацій, критика її з боку потенційних користувачів,

та асоціації які викликає ця фраза в пересічнї людини

Тепер я Вас зрозумів. Підтримаю Вас у тому, що це варіант для гаража та дачі по розумній ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаючи трохи про наші "Ориони" то цей Орион-4ТМ.1 коштує 2125 грн.

Це де такі ціни? І, що за прилад? І взагалі назва фірми яка таким і за такі гроші займається?

автором теми є майстер по охоронних системах (стаж роботи в цій галузі 5 років) .... який у вільний від роботи час непроти заробити троха "пиньоників"

звичойно оріон Орион-4ТМ.1 коштує 2125 грн. ...

---я зараз вивчаю попит на значно дешевші сигналізації побудовані на GSM-конролерах, вони можуть прицювати і без Охоронного приладу, оскільки самі мають можливість тримати під охороною один і більше шлейфів сигналізації(в даному випадку 1 шлейф)... це значно здешевляю суму витрачену на встановлення сигналізації....

Чому пишу що це ідеальний та практичний варіант... тому що за такі гроші на ринку немає нічого кращого, щоб могло б за допомогою дзвінка чи смс-ки повідомити про спрацювання сигналізації. -ідеально для дачі, гаража.... в мене вдома така ж система стоїть, нарікань на неї немає, та й за фізичну охорону не потрібно платити щомісяця (при здаванні обєкта на пульт міліції)

метою теми є: розяснення людям можливостей GSM- сигналізацій, критика її з боку потенційних користувачів,

та асоціації які викликає ця фраза в пересічнї людини

Тепер я Вас зрозумів. Підтримаю Вас у тому, що це варіант для гаража та дачі по розумній ціні.

це варіант не тільки для дачі, чи гаража я багато таких поставив в магазинчиках та квартирах в Луцьку....і саме найчастіше просять поставити таку систему власники КВАРТИР....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В розділі заборонені реклама і багаторівневе цитування. Будьте уважні, інакше буду карати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В розділі заборонені реклама і багаторівневе цитування. Будьте уважні, інакше буду карати.

ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В розділі заборонені реклама і багаторівневе цитування. Будьте уважні, інакше буду карати.

ок

тему можна закрити, вона створена не в тому розділі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...