Перейти до змісту

Ваш еталон мужності


anahareo

Рекомендовані повідомлення

Багато довкола розмов про жіночність, але ж чоловікам також притаманний певний "джентельменський набір" рис та якостей, що їх можна звести під ярличок "мужності". Когось може й приваблюють Сєрьожа Звєрєв і той, що про космос співає, а мене, наприклад, ні. Поговорімо про мужність (на противагу жіночності);

2жінки: які чоловічі риси, суто чоловічі, ви цінуєте в своїх обранцях?2мужчини: які власні риси вам найбільше до вподоби(прохання називати лише те, що жінкам властиво меншою мірою)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Найбільше ціную в чоловіках надійність, здатність знаходити рішення в складній ситуації.

Слова і вчинки повинні співпадати)

Не те щоб С.Звєрєв мені подобається, але він смішний в хорошому розумінні цього слова.

Цікаво б було почути думку, хто із знаменитостей є втіленням найкращих чоловічих якостей:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво б було почути думку, хто із знаменитостей є втіленням найкращих чоловічих якостей:)

Прошу вибачення за втручання але знаменитості - це картинка, образ та піар. В житті вони зовсім не такі якими ми їх бачимо.

З.І. Я так розумію мова йде не суто про зовнішність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво б було почути думку, хто із знаменитостей є втіленням найкращих чоловічих якостей:)

Прошу вибачення за втручання але знаменитості - це картинка, образ та піар. В житті вони зовсім не такі якими ми їх бачимо.

З.І. Я так розумію мова йде не суто про зовнішність?

Я маю на увазі внутрішні якості людини, якою вона є в житті, маючи славу і визнання.Зрозуміло, що потрібно знати особисто людину, щоб дізнатися яка вона насправді.Але публічні люди на виду, можна скласти загальне враження про них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми - чоловіки і жінки - дуже різні, і, думаю, щодо цього ніхто сперечатись не стане. Мені, наприклад, здається, що у справжнього чоловіка повинен бути твердий характер. Що далі? Безумовно, надійність. Він повинен бути стриманий, вольовий і впевнений в собі. Ще, щоб видаватись привабливим, повинен бути присутній особливий, чоловічий, шарм, - словами це не описати, воно або є, або нема. Ну от приблизно і є мої критерії... О! Забула важливий момент: мій ідеальний чоловік має неодмінно бути дбайливим, ніжним зі своїми близькими, але не надто настирливим... Тепер, можна сказати, портрет готовий, у загальних рисах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми - чоловіки і жінки - дуже різні, і, думаю, щодо цього ніхто сперечатись не стане. Мені, наприклад, здається, що у справжнього чоловіка повинен бути твердий характер. Що далі? Безумовно, надійність. Він повинен бути стриманий, вольовий і впевнений в собі. Ще, щоб видаватись привабливим, повинен бути присутній особливий, чоловічий, шарм, - словами це не описати, воно або є, або нема. Ну от приблизно і є мої критерії... О! Забула важливий момент: мій ідеальний чоловік має неодмінно бути дбайливим, ніжним зі своїми близькими, але не надто настирливим... Тепер, можна сказати, портрет готовий, у загальних рисах :)

Це не просто портрет, це - високий ідеал :0057:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожна порядна самка

Мріє про принца із замку,

З блакитними, чіста, очима,

Шоб був чемоданчик з грошима.

І коник шоб був білосніжний,

Шоб принц до неї був ніжний,

Жиб мав на поясі шпагу.

Прискакав би до неї в общагу,

Вона би наморщила писок,

І сказала: "Я с мущінамі на уліце нє знакомлюсь..."

А принц набухався в сраку,

Пропив всьо бабло і коняку,

Прийшов серед ночі і гордо

Набив би тій мрійниці морду.

Та от незадача: у нас на селі

Принців немає — одні рагулі.

(С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не просто портрет, це - високий ідеал :0057:

нафіга високому ідєалу лошадь?він же і так високий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми - чоловіки і жінки - дуже різні, і, думаю, щодо цього ніхто сперечатись не стане. Мені, наприклад, здається, що у справжнього чоловіка повинен бути твердий характер. Що далі? Безумовно, надійність. Він повинен бути стриманий, вольовий і впевнений в собі. Ще, щоб видаватись привабливим, повинен бути присутній особливий, чоловічий, шарм, - словами це не описати, воно або є, або нема. Ну от приблизно і є мої критерії... О! Забула важливий момент: мій ідеальний чоловік має неодмінно бути дбайливим, ніжним зі своїми близькими, але не надто настирливим... Тепер, можна сказати, портрет готовий, у загальних рисах :)

Це не просто портрет, це - високий ідеал :0057:

То я про риси, бажані для чоловіків........Хоча зустрічаються екземпляри, що цілком відповідають такому "ідеалу", отже, він все таки досяжний :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не просто портрет, це - високий ідеал :0057:

нафіга високому ідєалу лошадь?він же і так високий

Ето же принц на канє! Ох, шо ви панімаєті в дєвічьїх грьозах...? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, спартанський ідеал мужності увійшов в історію таки недаремно... Хоробрість ,витривалість і безстрашність спартанських воїнів вражала ще весь античний світ.

та часи змінюються :0145: і на перший план виходять інші якості. Хоча...

І не заважайте дівчатам дивитись на світ через рожеві окуляри, ви вбиваєте всю романтику :g11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не заважайте дівчатам дивитись на світ через рожеві окуляри, ви вбиваєте всю романтику :g11:

Ага, ми теж любимо романтику siski.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше ціную в чоловіках надійність, здатність знаходити рішення в складній ситуації.

Слова і вчинки повинні співпадати)

Не те щоб С.Звєрєв мені подобається, але він смішний в хорошому розумінні цього слова.

Цікаво б було почути думку, хто із знаменитостей є втіленням найкращих чоловічих якостей:)

Зі знаменитостей Річард Гір, зовнішні риси це раз ( але зовнішня анотомія не грає ролі, в принципі), а по друге вік(завжди в приваблювали старші чоловіки - це для мене ознака, досвідченості і набутої мудрості), і на екрані він мені виглядає спокійним, стриманним і виваженим, для мене, холерика це просто мрія :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше ціную в чоловіках надійність, здатність знаходити рішення в складній ситуації.

Слова і вчинки повинні співпадати)

Не те щоб С.Звєрєв мені подобається, але він смішний в хорошому розумінні цього слова.

Цікаво б було почути думку, хто із знаменитостей є втіленням найкращих чоловічих якостей:)

Зі знаменитостей Річард Гір, зовнішні риси це раз ( але зовнішня анотомія не грає ролі, в принципі), а по друге вік(завжди в приваблювали старші чоловіки - це для мене ознака, досвідченості і набутої мудрості), і на екрані він мені виглядає спокійним, стриманним і виваженим, для мене, холерика це просто мрія :D

рєкамєндую Дастіна Хоффмана в "Чєловєкє даждя"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рєкамєндую Дастіна Хоффмана в "Чєловєкє даждя"

Аутизм це не мрія для холерика. Це діагноз для медицини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше ціную в чоловіках надійність, здатність знаходити рішення в складній ситуації.

Слова і вчинки повинні співпадати)

Не те щоб С.Звєрєв мені подобається, але він смішний в хорошому розумінні цього слова.

Цікаво б було почути думку, хто із знаменитостей є втіленням найкращих чоловічих якостей:)

Зі знаменитостей Річард Гір, зовнішні риси це раз ( але зовнішня анотомія не грає ролі, в принципі), а по друге вік(завжди в приваблювали старші чоловіки - це для мене ознака, досвідченості і набутої мудрості), і на екрані він мені виглядає спокійним, стриманним і виваженим, для мене, холерика це просто мрія :D

рєкамєндую Дастіна Хоффмана в "Чєловєкє даждя"

Гм то тре було ше дописать, що здоровий Річард Гір це третя риса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм то тре було ше дописать, що здоровий Річард Гір це третя риса

У нее была только одна хорошая черта - та, которая разделяла ее задницу на две половины © "Смєшниє" СМС.

Здоровий - це Коля Валуєв, а Гір так сібє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм то тре було ше дописать, що здоровий Річард Гір це третя риса

У нее была только одна хорошая черта - та, которая разделяла ее задницу на две половины © "Смєшниє" СМС.

Здоровий - це Коля Валуєв, а Гір так сібє.

Фе, той дядя завеликий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше ціную в чоловіках надійність, здатність знаходити рішення в складній ситуації.

Слова і вчинки повинні співпадати)

Не те щоб С.Звєрєв мені подобається, але він смішний в хорошому розумінні цього слова.

Цікаво б було почути думку, хто із знаменитостей є втіленням найкращих чоловічих якостей:)

Зі знаменитостей Річард Гір, зовнішні риси це раз ( але зовнішня анотомія не грає ролі, в принципі), а по друге вік(завжди в приваблювали старші чоловіки - це для мене ознака, досвідченості і набутої мудрості), і на екрані він мені виглядає спокійним, стриманним і виваженим, для мене, холерика це просто мрія :D

Врівноваженість- необхідна риса "високого ідеалу"))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Про єталони мужності можна говорити безкінечно, вони для кожної жінки різні, але кожна чекає чомусь саме принца або лицаря, ще й на білому коні... але ж дівчата! лицарство перевелось тоді коли жінки перестали бачити в своїх синах майбутніх чоловіків! може я знаю мало мам, але жодна не навчає сина елементарним правилам етикету в присутності жінки. тепер чоловіки відвертаються навідь від дуже гарних жінок коли їдуть з ними в громадському транспорті. справедливі дуелі перетворились на бійки п"яного бидла ( не хочу сказати що чоловіки просто зобов"язані битись за кожне криве слово, але колись чоловіча гідність важила для них набагато більше ніж тепер). якби мами не охкали над побитим колінком сина а навчили що життя це біль, до нього треба звикати, якби вчили відповідальності з малку, якби мами вкладали в синів чоловічі риси з пелюшок то питання про пошук принца чи лицаря відпало б більш як в половини жінок. дівчата подумайте про те яким ви бачите справжнього чоловіка, за цим прикладом виховуйте сина чоловіком не шкодуючи за кожну подряпину чи образу, навчіть його достойному відношенню до жінок і тоді невістка вам все життя буде вдячна за свого принца! може й не прямим втручанням... але саме жінки завжди були причинами великих подій, і саме жінки роблять чоловіків такими які вони є тепер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але кожна чекає чомусь саме принца або лицаря, ще й на білому коні...

кожна?

може я знаю мало мам, але жодна не навчає сина елементарним правилам етикету в присутності жінки.

дійсно, мало знаеш.

тепер чоловіки відвертаються навідь від дуже гарних жінок коли їдуть з ними в громадському транспорті.

чому відвертаються? інколи навіть заглядаються. навіть одружені.

справедливі дуелі перетворились на бійки п"яного бидла

не ходи по шалманах - не будеш бачити п'яних бійок

колись чоловіча гідність важила для них набагато більше ніж тепер

колись - це коли?

якби мами не охкали над побитим колінком сина а навчили що життя це біль, до нього треба звикати, якби вчили відповідальності з малку

навіщо вчити дитину, що життя - це біль? мазохізм?

і тоді невістка вам все життя буде вдячна за свого принца!

невістка вдячна - це з якоїсь мрії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ayame, ше шось про виховання справжніх жінок і принцес нашараш, а то для кого мами мають принців ростити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви не вважаєте що ті риси які в нас є, закладаються з дитинства батьками?

Tolik_lt принцес ходить пів міста :-))) а бути справжньою жінкою це дар так само як і бути справжнім чоловіком, але я вважаю що навчати треба, і чим раніше тим краще. і справа не в мазохізмі Shura, а в тому щоб навчити достойно переносити невдачі й негаразди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...