Перейти до змісту

подарки на Святого Николая и т.д.


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

вчера на вопрос "что тебе под подушку положил Св.Николай" получил ответ "ничего, а я что, маленькая?"

так вот вопросик:

нравится ли вам находить подарки под подушкой даже если вы давно вышли из детского возраста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, кому ж це неприємно ? Незалежно від віку. А декому б вдвічі приємніше було б в День Миколая знайти якогось Миколая :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подарки это конечно хорошо, но для этого есть Новый год и Рождество. В эти дни принято дарить друг-другу подарки. И мне совсем не понятно почему из такого Великого святого, который на протяжении многих веков почитается нашим народом, сделали Деда Мороза??? Это в западной традиции Санта Клаус, так зачем перенимать западные традиции или еще чьи-нибудь. Неужели у нас с вами нет своих традиций и обычаев? Конечно же есть!!! И нам нельзя о них забывать!

А в день памяти святителя Николая лучше помолится ему и попросить помощи, заступления.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, християни так і роблять. Незалежно від конфесії. Правда, католики на 13 днів раніше.. А про подарунки.. То ще хто в кого перейняв. Наприклад, в 30-их роках українці в сільських районах Польщі кока-колівського Санта Клауса і радянського діда мороза не знали... А на Миколая в українських школах були сучасною мовою "маскаради" і подарунки школярикам... На Різдво - ні, бо діти бігали колядувати, і їх за спів і гарні новини обдаровували... Про сучасний Новий рік 1.01 і не знали.. Козу водили з 13 на 14 січня.. Факти такі. Стараюсь і хочу зберегти ті звичаї.

Зараз ІМХО повертаємось до джерел, якби ще комерціалізації поменше і духовності побільше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мєлочь, а як приємно. простий вияв уваги, навіть те, що він за вечір з"ївся, але так в душі приємно залишилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Миколая в українських школах були сучасною мовою "маскаради" і подарунки школярикам...

Обычно в селах народ более религиозен и традиций придерживается. На счет "маскарадов" не уверен, т.к. память св. Николая попадает как раз на время поста. А маскарад подразумевает веселье, что в принципе с постом не вяжется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Миколая в українських школах були сучасною мовою "маскаради" і подарунки школярикам...

Обычно в селах народ более религиозен и традиций придерживается. На счет "маскарадов" не уверен, т.к. память св. Николая попадает как раз на время поста. А маскарад подразумевает веселье, что в принципе с постом не вяжется.

на це свято у пості перерва. моя мама теж діда мороза не знала, їй у дитинстві Миколай дарунки носив:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на це свято у пості перерва. моя мама теж діда мороза не знала, їй у дитинстві Миколай дарунки носив :)

В постах никогда не бывает перерывов. Бывают только послабления в честь большого праздника или в честь престольного праздника. Что-то вы путаете :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D Прокидаюсь зранку 19-го грудня і нишпорю під подушкою... Завжди щось там находжу... І що з того, що я одружена, доросла, з купою обов'язків, відповідальною роботою особа...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на це свято у пості перерва. моя мама теж діда мороза не знала, їй у дитинстві Миколай дарунки носив :)

В постах никогда не бывает перерывов. Бывают только послабления в честь большого праздника или в честь престольного праздника. Что-то вы путаете :)

угу, так, лише послаблення, ти правий. Т и не святкуєш новий рік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не святкуєш новий рік?

В принципе нет. Я его только встречаю, а потом иду спать. Но всегда приятно в Новый год дарить подарки, особенно, если это сделать не заметно и никогда не отказываюсь от подарков, которые делают мне.

Поэтому, если хотите сделать человеку подарок, не ждите конкретного дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не святкуєш новий рік?

В принципе нет. Я его только встречаю, а потом иду спать. Но всегда приятно в Новый год дарить подарки, особенно, если это сделать не заметно и никогда не отказываюсь от подарков, которые делают мне.

Поэтому, если хотите сделать человеку подарок, не ждите конкретного дня.

ну, в бцдь-який день, це кайфово. але й створити трішки казки, за участю святого, чому б ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обычно в селах народ более религиозен и традиций придерживается. На счет "маскарадов" не уверен, т.к. память св. Николая попадает как раз на время поста. А маскарад подразумевает веселье, что в принципе с постом не вяжется.

Уточню про маскарад на Миколая.. Ялинки НЕ БУЛО. Були святково вдягнені дітки і невеличкі театралізовані дії із Ангелятами ("крильця" вони мали, і це бабусю покійну свого часу дуже вражало!) та Миколаєм на відомі теми (допомога убогим і хворим). Потім після вистав співали пісеньки про Миколая і до нього (думаю, знають більшість, що колядки таки в час різдвяного посту можна розучувати, та й не танцюють під них, а співають про майбутню чудову подію - народження Христа), а тоді Святий Миколай роздавав подарунки слухняним (в школі!) діткам. "Маскарад" в нашому розумінні - були перебиранці на 13/14 січня, коли, звісно, піст ніяких обмежень вже не робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

До сих пор нравится, что вижу шоколадку "под подушкой" или мандаринки. Сама тоже кладу (не себе, конечно же) =)

Мелочь, а приятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...