Перейти до змісту

Як можна керувати віддаленим робочим столом в ДГ?


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

На домашній машині Windows 2003 server. Виникла потреба віддаленого робочого столу, і відразу інша біда, інтернет "Датагруп" і відповідно 1 іп на всіх... Як підключитись до компютера? Порадьте якусь альтернативу, але щоб підтримувала декілька користувачів? Можливо ще якісь ідеї?

З мене +500 :) Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На домашній машині Windows 2003 server. Виникла потреба віддаленого робочого столу, і відразу інша біда, інтернет "Датагруп" і відповідно 1 іп на всіх... Як підключитись до компютера? Порадьте якусь альтернативу, але щоб підтримувала декілька користувачів? Можливо ще якісь ідеї?

З мене +500 :) Дякую!

Може підійде no-ip.com (Create a FREE hostname to point to your dynamic IP).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна спробувати! А як взагалі відклики? На скільки надійно і стабільно? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На домашній машині Windows 2003 server. Виникла потреба віддаленого робочого столу, і відразу інша біда, інтернет "Датагруп" і відповідно 1 іп на всіх... Як підключитись до компютера? Порадьте якусь альтернативу, але щоб підтримувала декілька користувачів? Можливо ще якісь ідеї?

З мене +500 :) Дякую!

Можливо ось це тобі підійде:

TeamViewer - программа для удаленного управления, контроля машин из под Windows.

TeamViewer представляет из себя аналог Remote Administrator (Radmin). Использованные в TeamViewer методы кодирования и сжатия информации обеспечивают быструю и надежную связь между компьютерами. Разрывы связи, при передаче файлов между компьютерами, не влияют на скорости, поскольку обмен данными совершается по блокам без потерь. В TeamViewer входит модуль DynGate, который позволяет соединяться с машиной защищенной сетевым экраном. TeamViewer поддерживает работу с несколькими мониторами.

Главной особенностью является то, что не нужно внешнего IP, нужно лишь 2 зарегистрированных ID в системе TeamViewer. Эта программа работает через интернет, вне зависимости где ты находишься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На домашній машині Windows 2003 server. Виникла потреба віддаленого робочого столу, і відразу інша біда, інтернет "Датагруп" і відповідно 1 іп на всіх... Як підключитись до компютера? Порадьте якусь альтернативу, але щоб підтримувала декілька користувачів? Можливо ще якісь ідеї?

З мене +500 :) Дякую!

Можливо ось це тобі підійде:

TeamViewer - программа для удаленного управления, контроля машин из под Windows.

TeamViewer представляет из себя аналог Remote Administrator (Radmin). Использованные в TeamViewer методы кодирования и сжатия информации обеспечивают быструю и надежную связь между компьютерами. Разрывы связи, при передаче файлов между компьютерами, не влияют на скорости, поскольку обмен данными совершается по блокам без потерь. В TeamViewer входит модуль DynGate, который позволяет соединяться с машиной защищенной сетевым экраном. TeamViewer поддерживает работу с несколькими мониторами.

Главной особенностью является то, что не нужно внешнего IP, нужно лишь 2 зарегистрированных ID в системе TeamViewer. Эта программа работает через интернет, вне зависимости где ты находишься.

TeamViewer - підтримую, перевірено особисто, працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нужно лишь 2 зарегистрированных ID в системе TeamViewer

Наскільки я розумію, то підключитись може тільки один користувач? Типу з компутера на компутер? Це не вирішує моєї проблеми, ібо потрібно щоб наприклад: на компютері працює людина, а до неї на другі робочі столики підключаються люди, зараз покищо ще +2 людини, а потім і більше... Варіант відаленого робочого столу на він2003 сервері був самим кращим, якби не цей інтернет з одним іп-адресом! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TeamViewer - підтримую, перевірено особисто, працює.

аналогічно, найкраще рішення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що нарахунок користувачів? Він забезпечить декілька користувачів одночасно? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для таких цілей використовував Hamachi. Працює, але інколи проблеми з підключенням бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю таке, але програма потребує встановлення, а це не дуже добре! Потрібно щось простіше, без таких заморочок з додатковою мережею..

Хоча, є запитаннячко? Хамачі створює іп-адрес тільки в мережі хамачі чи на той іп можна конектитись удальонкою?.. Але наскільки я розумію, то не можна :(

hamachi і ходити по rdp

Remote Desktop Protocol? То що виходить можна конектитись на іп хамачі? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Remote Desktop Protocol? То що виходить можна конектитись на іп хамачі? <_<

В межах мережі хамач - так. З інших мереж поняття не маю. В мене була задача з одного компютера на інший і в зворотньому напрямку ходити один до одного по rdp.

Два компютера на двох різних провайдерах да двума НАТами. На обох ставився хамач і задача успішно вирішувалась. Правда в безкоштовному варіанті хамач - тормоз такий, як на модемі 19200 :)

Другий варіант - ВПН сервіс типу http://netassist.kiev.ua/, де отримуєш "білу" адресу і світиш усіма дірками своєї вінди в світ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене було аналогічно. Комп'ютера лише три. Але два з них в одній підмережі, то між ними можна було й без hamachi працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...