Перейти до змісту

Синтез мови


Teo

Рекомендовані повідомлення

Мені дуже потрібна література по синтезу мови. Я пишу курсову, а саме програму, яка буде озвучувати українською мовою введений текст з клавіатури. В планах подальшої розробки синтезатор звуку, він буде виконувати дії користувача, який говорить у мікрофон. Ну коротше роблю міні штучний інтелект.

Так, що будь-ласка, хто має якусь літературу, або ссилки на сайти напишіть. Буду дуже вдячний. З мене +1!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже потрібна література по синтезу мови. Я пишу курсову, а саме програму, яка буде озвучувати українською мовою введений текст з клавіатури. В планах подальшої розробки синтезатор звуку, він буде виконувати дії користувача, який говорить у мікрофон. Ну коротше роблю міні штучний інтелект.

Так, що будь-ласка, хто має якусь літературу, або ссилки на сайти напишіть. Буду дуже вдячний. З мене +1!

Ну ти замахнувся! :) В тебе хоть вже є якісь нароботки?

До чого тут синтезатор звуку до того що говорить користувач у мікрофон??? І цікаво, які дії користувача цей синтезатор має виконувати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так был ведь такой оффис вроде, точнее точно был.. у меня.. тока глюкавый.. что через микрофон принимал команды... даже получалось текст набирать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз на стадії розробки синтезу української мови. Тобто, це програма, яка буде говорити нашою мовою все те, що я введе з клавіатури, або завантажу з будь-якого текстового файла. А тему я створив для того, щоб мені порадили на яких сайтах можна дізнатися про це детальніше (підійдуть сайти для розробників програмного забезпечення, де виложені відкриті коди програм).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую сайт прикольний, але мені потрібні словники на українській мові (російський словник не підходить, бо там інша вимова наших слів). Може знаєш і такі сайти? Я то декілька знаю, але там окремо немає словника! За допомогу віддячу! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закінув прогу для синтезу української мови "Розмовлялка": ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/Rozmovlyalka/

може чимось допоможе, хз :)

на крайняк, там в демках казки є на українській мові, послухаєш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивись на таку програмку, правда, не знаю чи допоможетобі вона в чомусь. Мій брат приніс з прикладної лінгвістики і приніс програмку яку вони розглядали як приклад. Кумедна, але це щось схоже(частково) на те що ти хочеш зробить. Їхня викладачка хотіла дістати у розробників код програми, але їй відмовили :ok:

Link

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж колись цікавився даною темою. Маю купу літератури і напрацьовок. Якщо цікавить - велкам в асю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...