Перейти до змісту

The World Of Gothic


Kondra

Рекомендовані повідомлення

Як хтось візьметься за скачку?

Я то планую ше 512 мб пам'яті докупити шоб більш менш нормально йшла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

to derek:

а де саме бачив?, а то вже терпіння не вистачає :) , вже краще пограю в піратку( з патчом 1.08) ніж чекати локалізацію з патчом 1.07, а потім ще місяць поки вони випустять локалізований патч.

Вже весь світ грає, а ми як завжди постим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свершилось ЧУДО: ftp://[email protected]/Games/G3/ !!!

3 гігобайта iso.

Якщо в когось запуститься, поділіться враженнями :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувствую что качатся будет как Обливион и остальные целые ДВД образы т.е. 370мб и все...

Лана ночью попробую

В любом случае респект тому кто залил :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це класно, але мені наприклад прийдеться чекати до завтра, бо тільки 2 гб осталось трафіка. Ніхто з тих хто буде качати вайпреса не має часом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to sku:

А шо воно з себе представляє, якщо це оригінальна версія, то це супер. А якшо порізана піратка то не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to sku:

А шо воно з себе представляє, якщо це оригінальна версія, то це супер. А якшо порізана піратка то не дуже.

Ніби оригінальна, англійська. Поряд лежить кряк (прочитайте nfo файл!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось по вайпресу може кинути куски з 20 по 35, траф не рахується між юзерами по чату.ПЛЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тихо фігею від 3ої готіки... графіка просто супер, правда і комп прогинається так нормально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене відео джеворс 6600, 512мб оперативної памяті і проц Athlon 2800 64bit .

Готіка іде нормально на середній графіці, але дуже довго загружається і зберігається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як у цій версії з відео?, а то в мене піратка:відео вирізали по самі гланди. Патчі якісь на ній уже стоять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене відео джеворс 6600, 512мб оперативної памяті і проц Athlon 2800 64bit .

Готіка іде нормально на середній графіці, але дуже довго загружається і зберігається.

на Geforce 7600GT / Athlon Х2 3800 / 2 Гб DDR2 всі опції на максимумі - іноді підтормажує коли багато ворогів в лісі. а так все супер

по вимогам я так помічаю найкраща аналогія - oblivion

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де ж ти взяв стільки $ на такий компІК ???

Так коли вже виложаться файли на фтп ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене при запуску гри вилітає така фігня –

Всплывающее окно приложения: Gothic3.exe - Точка входа не найдена : Точка входа в процедуру ??H@YG?AVbCUnicodeString@@_WABV0@@Z не найдена в библиотеке DLL sharedbase.dll.

Що це може бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, розібрався сам. Скачав SharedBase.dll з нета.

Іграшка у мене на Pentium IV 630 1Gb Ram Asus PCX EAX1600PRO/TD,PCI-E,512DDR майже не тормозить…

Якщо комусь ще потрібні SharedBase.dll і Руссофікатор тексту, то вони в паці з грою на ФТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене при запуску гри вилітає така фігня –

Всплывающее окно приложения: Gothic3.exe - Точка входа не найдена : Точка входа в процедуру ??H@YG?AVbCUnicodeString@@_WABV0@@Z не найдена в библиотеке DLL sharedbase.dll.

Що це може бути?

Я ж українською по білому писав: читати nfo файл. А там сказано - після установки, але перед кряком поставити апдейт з директорії \Razor1911. Якщо цього не зробити то і буде той глюк.

Розпишіть як враження - на що гра схожа, як її грати? Аналогічно до Готики 1/2 , чи попса повна? Народу подобається? А то я поставив, відяха i865 інтегрована, от воно і сказало "Cannot init render device". Блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...