Перейти до змісту

Глюк на ноуті


hyrurg

Рекомендовані повідомлення

В товариша на ноуті(система віндовз ХР СП3) при запуску опери -загрузка проца 100%, тобто комп практично вісить або дууууже тормозить. При запуску інтернет експлорер - спочатку все норм., але при відкритті 4-5вікон(проходить 3-5хв.), - знову загрузка проца 95-100% і страшна тупізна. Всі інші програмки працюють норм. Антивірус - НОД32. Проц завантажують саме браузери нета, я подивився через диспетчер задач. В чому тут граблі, мо хто поможе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба шукати який саме процес дає таке завантаження. Може бути щось пов'язане з флешем, який заванатжується. Було таке.

Спробуй відкрити браузер з чистої сторінки (about:blank) і поспостерігати за завантаженням. Можливо краще не простим диспетчером задач Windows, а, наприклад, використати Process Explorer від SysInternals.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hyrurg - в мене така точно байда 1в1 була саме через НОД32 (назву процеса непам"ятаю нажаль)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процес, який нагружає так проц - інтернет браузер(опера, інтернет експлорер), проц -пеньІІІ 700Мгц, опери 512Мб, процеси від нда проц не нагружають(egui,ekrn).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама по собі Опера не може двати такого навантаження. Я добре знаю, як вона себе поводить на слабких машинах. Проблема може бути в контенті сайтів, які відкриваються. NOD32 інколи дає таке завантаження при оновленні баз, але це 1-2 хвилини, потім вертається до нормальних значень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама по собі Опера не може двати такого навантаження. Я добре знаю, як вона себе поводить на слабких машинах. Проблема може бути в контенті сайтів, які відкриваються. NOD32 інколи дає таке завантаження при оновленні баз, але це 1-2 хвилини, потім вертається до нормальних значень.

Діло в тому, що це не залежить від контенту сайтів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виключ в службах НОД32 (зупини) і вигрузи із процесів

тоді запусти браузер і знатимеш, чи то часом не НОД заставляє їх напрягатися.

Або пошукай зайві процеси - можуть бути вірусняки, які зразу через браузер лізуть куди тра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виключ в службах НОД32 (зупини) і вигрузи із процесів

тоді запусти браузер і знатимеш, чи то часом не НОД заставляє їх напрягатися.

Або пошукай зайві процеси - можуть бути вірусняки, які зразу через браузер лізуть куди тра.

Так і зроблю, ще думаю обновить бази і просканувать комп на віруси. Про результати відпишусь пізніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбивало намертво на 7-й, НОД+будь який інший фаєрвол. Врятувало від перевстановленння тільки стиранння нода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nod32 версії від 3 і вище. Все ок.

Це версія 2,7 така прожорлива і глюкава.

Ну і настройка само собою. Варто вказати, які програми являються браузерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це скоріш за все якійсь плагін в Опері!!! В мене схожа ситуація була з Лисом і плагіном зі Скайп!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це скоріш за все якійсь плагін в Опері!!! В мене схожа ситуація була з Лисом і плагіном зі Скайп!!!!

З додаткових плагінів ставив тільки Ява

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Перевірив все нодом(4.0.417)- нічого, потім його зніс, поставив доктора веба(5.0), перевірив все - ніяких вірусів. А ноут все ж глючить при запуску будь-якого браузера. Не знаю в чому проблема, мож знести вінду і начисто все переставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...